Search
Search
Search
Close this search box.

Wiemy jak kryształy będą wpływać na simów

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Olśniewający zwiastun już jutro

“Bardzo” specjalna Ekspresowa Dostawa The Sims już jutro

The Sims 4 nie pojawi się na Nintendo Switch

Gotycka i zamkowa kolekcj już 18 stycznia 2024 roku!

The Sims 4 Wnętrza z przepychem Kolekcja – przegląd

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

The Sims 4 Wnętrza z przepychem, to kolejna już skupiająca się Kolekcja w pełni na Trybie Budowania i Kupowania. W sumie Kolekcja liczy 18 nowych obiektów, 2 pokrycia podłóg i 3 pokrycia ścian. Łącznie daje nam to w sumie 23 nowe pozycje w grze.

Tryb Budowania

W Trybie Budowania, Kolekcja dodała nam 2 pokrycia podłóg i 3 nowe pokrycia ścian. Każdy ze wzorów ma swoje unikatowe wersje kolorystyczne, które idealnie ze sobą współgrają.

Tryb Kupowania

Tryb Kupowania zawiera jedynie 18 nowych obiektów. Z czego 2 nowości w sekcji Wygoda, sekcja Blaty poszerzyła się za to o 3 nowe opcje. W Dekoracjach mamy w sumie aż 11 nowych obiektów – 2 nowe dekoracje ścienne, 1 lustro, kominek, dwie rzeźby. Do gry zawitał również nowy parawan i dywan. Zupełną nowością jest za to boazeria. Tym razem nie jest to zwykła tekstura na ścianie, teraz możemy ją dowolnie stawiać – w tym nakładać na okna, tworząc zupełnie nowe okna.

Oprócz tego, w zakładce Oświetlenie również pojawiły się nowości – 1 lampa stojąca i 1 sufitowa. Obydwie z przepychem.

Gotowy pokój

Tak jak w przypadku każdej Kolekcji, w The Sims 4 Wnętrza z przepychem również pojawił się nowy, wypełniony nowymi obiektami, gotowy pokój.

Grę dostarczył wydawca Electronic Arts za pomocą programu EA Creator Network.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl