8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

The Sims 4 Wnętrza z przepychem Kolekcja – przegląd

The Sims 4 Wnętrza z przepychem, to kolejna już skupiająca się Kolekcja w pełni na Trybie Budowania i Kupowania. W sumie Kolekcja liczy 18 nowych obiektów, 2 pokrycia podłóg i 3 pokrycia ścian. Łącznie daje nam to w sumie 23 nowe pozycje w grze.

Tryb Budowania

W Trybie Budowania, Kolekcja dodała nam 2 pokrycia podłóg i 3 nowe pokrycia ścian. Każdy ze wzorów ma swoje unikatowe wersje kolorystyczne, które idealnie ze sobą współgrają.

Tryb Kupowania

Tryb Kupowania zawiera jedynie 18 nowych obiektów. Z czego 2 nowości w sekcji Wygoda, sekcja Blaty poszerzyła się za to o 3 nowe opcje. W Dekoracjach mamy w sumie aż 11 nowych obiektów – 2 nowe dekoracje ścienne, 1 lustro, kominek, dwie rzeźby. Do gry zawitał również nowy parawan i dywan. Zupełną nowością jest za to boazeria. Tym razem nie jest to zwykła tekstura na ścianie, teraz możemy ją dowolnie stawiać – w tym nakładać na okna, tworząc zupełnie nowe okna.

Oprócz tego, w zakładce Oświetlenie również pojawiły się nowości – 1 lampa stojąca i 1 sufitowa. Obydwie z przepychem.

Gotowy pokój

Tak jak w przypadku każdej Kolekcji, w The Sims 4 Wnętrza z przepychem również pojawił się nowy, wypełniony nowymi obiektami, gotowy pokój.

Grę dostarczył wydawca Electronic Arts za pomocą programu EA Creator Network.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl