środa, 17 sierpnia, 2022
ArtykułThe Sims 4 Wnętrza z przepychem Kolekcja - przegląd

The Sims 4 Wnętrza z przepychem Kolekcja – przegląd

Reklama

The Sims 4 Wnętrza z przepychem, to kolejna już skupiająca się Kolekcja w pełni na Trybie Budowania i Kupowania. W sumie Kolekcja liczy 18 nowych obiektów, 2 pokrycia podłóg i 3 pokrycia ścian. Łącznie daje nam to w sumie 23 nowe pozycje w grze.

Tryb Budowania

W Trybie Budowania, Kolekcja dodała nam 2 pokrycia podłóg i 3 nowe pokrycia ścian. Każdy ze wzorów ma swoje unikatowe wersje kolorystyczne, które idealnie ze sobą współgrają.

Tryb Kupowania

Tryb Kupowania zawiera jedynie 18 nowych obiektów. Z czego 2 nowości w sekcji Wygoda, sekcja Blaty poszerzyła się za to o 3 nowe opcje. W Dekoracjach mamy w sumie aż 11 nowych obiektów – 2 nowe dekoracje ścienne, 1 lustro, kominek, dwie rzeźby. Do gry zawitał również nowy parawan i dywan. Zupełną nowością jest za to boazeria. Tym razem nie jest to zwykła tekstura na ścianie, teraz możemy ją dowolnie stawiać – w tym nakładać na okna, tworząc zupełnie nowe okna.

Oprócz tego, w zakładce Oświetlenie również pojawiły się nowości – 1 lampa stojąca i 1 sufitowa. Obydwie z przepychem.

Gotowy pokój

Tak jak w przypadku każdej Kolekcji, w The Sims 4 Wnętrza z przepychem również pojawił się nowy, wypełniony nowymi obiektami, gotowy pokój.

Grę dostarczył wydawca Electronic Arts za pomocą programu EA Creator Network.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama