Przeciek: Pierwsze zdjęcia z The Sims 5!

Nadchodzące nowości w Ekspresowej dostawie!

Pastelowa kolekcja i Codzienne szpargały, dwie nowe kolekcje.

Mieszkania w podstawie The Sims 5!

Promocja na wszystkie rozszerzenia do The Sims 4!

Jak dostać The Sims 4 za darmo?

Nadciąga nowy harmonogram The Sims 4!

Na oficjalnym profilu The Sims na twitterze, pojawiła się krótka zapowiedź harmonogramu. Cala ta zapowiedź to tylko 8 sekundowy film, na którym zobaczyć możemy zmodyfikowany ekran ładowania.

Do zobaczenia jutro

See you tomorrow

SimsCommunity zauważyło również, że w zależności od miejsca w którym pojawiły się nowe grafiki zapowiadające, różnią się one. Te opublikowane na Twitterze mają znacznie jaśniejszego plumboba, niż te opublikowane na przykład na Facebooku. Czy to również jest celowy zabieg twórców, czy może zwykły przypadek?

Warto również zaznaczyć, że na grafikach pojawia się dość specyficzne hasło: This season It’s lights out. Co możemy przetłumaczyć na: W tym sezonie gasną światła. Na chwilę obecną ciężko jest nawet spekulować co może to oznaczać dla przyszłości The Sims.


Jak myślicie, co ciekawego może znaleźć się w jutrzejszym harmonogramie?

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami poprzez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez email:

kontakt@simsweek.pl