Więcej informacji o The Sims 4 Zakochaj się!

The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Nadciąga nowy harmonogram The Sims 4!

Reklama

Na oficjalnym profilu The Sims na twitterze, pojawiła się krótka zapowiedź harmonogramu. Cala ta zapowiedź to tylko 8 sekundowy film, na którym zobaczyć możemy zmodyfikowany ekran ładowania.

Do zobaczenia jutro

See you tomorrow

SimsCommunity zauważyło również, że w zależności od miejsca w którym pojawiły się nowe grafiki zapowiadające, różnią się one. Te opublikowane na Twitterze mają znacznie jaśniejszego plumboba, niż te opublikowane na przykład na Facebooku. Czy to również jest celowy zabieg twórców, czy może zwykły przypadek?

Warto również zaznaczyć, że na grafikach pojawia się dość specyficzne hasło: This season It’s lights out. Co możemy przetłumaczyć na: W tym sezonie gasną światła. Na chwilę obecną ciężko jest nawet spekulować co może to oznaczać dla przyszłości The Sims.


Jak myślicie, co ciekawego może znaleźć się w jutrzejszym harmonogramie?

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl