Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Wszystkie obiekty z The Sims 4 Ranczo

The Sims 4 Ranczo – obiekty, stroje i rozgrywka

Reklama

The Sims 4 Ranczo to jedno z bardziej wyczekiwanych przez graczy rozszerzeń do gry. Gracze chcieli koni i wraz z tym dodatkiem je dostali. Oprócz tego oczywiście do gry doszły nowe obiekty, stroje i rozgrywka poza jazdą konno.

Wielu twórców dostało ten dodatek znacznie wcześniej. Dzięki temu mogli przygotować dla was recenzje czy przeglądy obiektów z 14. dodatku do The Sims 4. Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad zakupem, przygotowaliśmy dla was rozpiskę wszystkich filmów, które pomogą wam podjąć decyzję.

Przegląd nowych obiektów

SimsWeek

Na kanale SimsWeek pojawiły się dwa przeglądy z The Sims 4 Ranczo. Pierwszy z nich uchyla rąbek tajemnicy z Trybu Stwórz Sima. Drugi zaś pokazuje wszystkie obiekty z Trybu Budowania i Kupowania. Jeżeli chcecie zobaczyć jak dokładnie prezentują się nowe obiekty – te filmy są dla was!

Oczywiście nie mogło zabraknąć Trybu Stwórz Konia, który również jest dokładnie omówiony w pierwszym filmie.

KOSmo

KOSmo w swoim filmie postanowił połączyć przegląd Trybu Budowania i Kupowania oraz Stwórz Sima w jedno. Kacper zaprezentował wszystkie nowe obiekty jak i ich wszystkie wersje kolorystyczne jednocześnie wyrażając swoją opinię.

Mrs Scarlett

Mrs Scarlett bardzo pobieżnie zaprezentowała nowe obiekty. Zrobiła to jednak w spektakularny sposób pokazując sposoby, w jakie nowe meble czy stroje możemy wykorzystać w swojej grze. Scarlett zdecydowanie skupiła się w swoich filmach na rozgrywce z dodatku. Na chwilę publikacji tego wpisu na kanale dostępne są wyłącznie 2 odcinki, ale z niecierpliwością czekamy na kolejne.

Recenzje

Szalona Szynszyla

Szalona Szynszyla przygotowała dla simomaniaków recenzję 14. dodatku do gry. Jak to się mówi, krótko zwięźle i na temat, ponieważ film ten trwa lekko ponad 11 minut. Jednak dzięki sposobie, w jaki Szalona Szynszyla opowiada, ten czas jest wystarczający. Jeżeli więc chcecie poznać szczerą opinię jednego z simomaniaków, ten film będzie dla was idealny.

KOSmo

KOSmo również przygotował recenzję. Brutalnie szczera opinia o rozszerzeniu, w dodatku bez zbyt dużych spojlerów to brzmi jak film idealny, nieprawdaż? Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich chętnych do obejrzenia ponad 20-minutowej recenzji, a na pewno podejmiecie decyzję o zakupie dodatku – albo i wręcz przeciwnie.

Szybka budowa domu

Ama Pandorama

Chcemy dodatkowo wyróżnić Amę Pandoramę, która przygotowała dla was prezentację rodem ze szewckiego sklepu. Budowa rancza czy pokoju koniary to idealny sposób na zaprezentowanie możliwości budowniczych z najnowszego dodatku. Jeżeli więc należycie do grupy budowniczych – te filmy są stworzone dla was.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl