The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Poznajcie The Sims 4 Kryształowe cudeńka

Reklama

Na oficjalnym kanale The Sims w serwisie YouTube właśnie został opublikowany zwiastun nadchodzącego pakietu akcesoriów do gry. Mowa oczywiście o The Sims 4 Kryształowe cudeńka Akcesoria.

Rozszerzenie wprowadzi do gry zupełnie nowy system tworzenia własnej biżuterii! Simowie będą mogli wykorzystać kryształy, które już są dostępne w grze, aby stworzyć unikalne ozdoby, a nawet ubrania i meble. Główną cechą pakietu jest nowy stół rzemieślniczy, który umożliwia mieszanie kryształów i metali, aby stworzyć różne rodzaje biżuterii. Różne kryształy mogą mieć różny wpływ na nastrój naszych simów.

Data premiery została ustalona na 29 lutego 2024 roku, co oznacza, że gracze nie będą musieli długo czekać, aby rozpocząć eksplorowanie nowych możliwości.

Oczywiście oprócz nowego systemu tworzenia biżuterii, do gry dojdą nowe meble i elementy w stwórz sima. Wiele z nich zobaczyć możecie na poniższych zdjęciach dostarczonych przez Electronic Arts.

Więcej o The Sims 4 Kryształowe cudeńka możecie przeczytać na oficjalnym blogu thesims.com.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]