The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Kamienny pakiet akcesoriów nadchodzi? Grafika przedstawiająca kamienie i kryształy, sugerująca nowy dodatek do popularnej gry. Zapowiedź nowego pakietu akcesoriów w The Sims. Premiera nowego dodatku do The Sims. Nowości w grze The Sims - kamienne akcesoria i dekoracje.

Olśniewający zwiastun już jutro

Reklama

Na oficjalnym profilu The Sims w serwisie YouTube pojawiła się nowa zapowiedź nadchodzącej zawartości do The Sims 4. Biorąc pod uwagę sensacyjny harmonogram, który poznaliśmy z początkiem tego roku, istnieje duże prawdopodobieństwo, że twórcy zapowiadają nowy pakiet akcesoriów.

Patrząc się na przeszłe zapowiedzi nowych rozszerzeń wyłącznie kolekcje nie dostają swoich zwiastunów. A wiemy, że do kwietnia ukaże się do gry aż 4 nowe, z czego 2 już otrzymaliśmy. W harmonogramie znaleźć możemy również pakiet akcesoriów. Drogą dedukcji więc można z dużym przekonaniem wyczekiwać zwiastuna nowego zielonego rozszerzenia.

Zwiastun swoją premierę będzie mieć już jutro (20 luty) o godz. 17:00 czasu polskiego. Jeżeli nie chcecie przegapić zapowiedzi, koniecznie ustawcie powiadomienie na oficjalnej premierze.

Na chwilę obecną nie znamy dokładnej tematyki nadchodzącego pakietu. Po harmonogramie możemy jedynie spekulować, że rozszerzenie może mieć wiele wspólnego z biżuterią.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]