poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4Nowy tryb rozgrywki nadchodzi do The Sims 4!

Nowy tryb rozgrywki nadchodzi do The Sims 4!

Reklama

Podczas dzisiejszej transmisji Inside Maxis, twórcy zapowiedzieli zupełnie nowy tryb rozgrywki. Tak jak twórcy zapowiedzieli podczas jesiennego harmonogramu, do gry miała odblokować nowe sposoby rozgrywki.

Nowym sposobem rozgrywki są gotowe scenariusze! Będą to pewnego rodzaju wyzwania, które będziemy musieli wypełnić. Podobne do tych, które widzieliśmy w The Sims Historie.

Twórcy, na transmisji, pokazali tylko dwa scenariusze, jednak zapowiedzieli już, że z czasem będzie pojawiać się ich więcej. Niektóre z nich będą ograniczone czasowo.

Po wybraniu interesującego nas scenariusza, zobaczymy ekran z informacją o tym co trzeba zrobić, żeby ukończyć wyzwanie. Dla niektórych będą również wymagania.

Rozgrywkę będziemy mogli rozpocząć na zupełnie nowym zapisie gry, lub obecnie już istniejącym. Po wybraniu jakiejkolwiek opcji, zostaniemy przeniesieni do Trybu Stwórz Sima. Jedynym co go wyróżni od zwykłego tworzenia sima, będzie to informacja o wybranym scenariuszu i jego wymaganiach. O ile takowe posiada.

Gdy wejdziemy już do Trybu Życia, tam w lewym górnym rogu będziemy widzieć specjalne menu tego scenariusza. Te pokazywać będzie wymagania, które trzeba będzie spełnić do jego ukończenia. Po ukończeniu wyzwania, sim otrzyma dość sporą liczbę punktów satysfakcji, które będzie mógł wydać w sklepie z nagrodami.

Oprócz dwóch scenariuszy które mogliśmy zobaczyć na transmisji – czyli Zarób kupę forsy (ang. Making Money) oraz Znajdź miłość po rozstaniu (ang. Finding love after a breakup) – pojawią się jeszcze dwa – Zbyt dużo małych dzieci (ang. Too Many Toddlers) i Perfectly Well-rounded. Te dwa będą jednak dostępne przez określony czas.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama