poniedziałek, 16 maja, 2022
The Sims 4DodatekThe Sims 4 Zostań gwiazdą z darmowym okresem próbnym?

The Sims 4 Zostań gwiazdą z darmowym okresem próbnym?

Reklama

Darmowy okres próbny miały już dwa dodatki – The Sims 4 Miejskie życie oraz The Sims 4 Życie eko! Tym razem przyszedł czas na możliwość przetestowania The Sims 4 Zostań gwiazdą. Oczywiście tak jak wcześniej zupełnie za darmo!

Na chwilę obecną, nie mamy oficjalnego potwierdzenia tej promocji. Niektórzy gracze mogą jednak zobaczyć w grze okno z informacją o nadchodzącym okresie próbnym. Jednym z tych graczy jest użytkownik @rockabyeam, który za pośrednictwem serwisu Twitter, podzielił się ze społecznością zrzutem ekranu.

Na podpiętym do postu zdjęciu możemy zobaczyć, że promocja ma trwać od 28 października. Czas jej zakończenia jest nam nieznany. Po poprzednich promocjach możemy wnioskować, że dodatek będzie dostępny za darmo przez 4 dni.

Tak jak w przypadku wszystkich poprzednich promocji, działa ona wyłącznie dla użytkowników platformy Origin. Co za tym idzie, konsolowi gracze nie dostaną takowej promocji.

Aby być z informacjami ze świata The Sims na bieżąco, polecamy zaobserwować nas na mediach społecznościowych – Facebook, Instagram i Twitter.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Magda
Magda
28 października 2021 12:34

Wie ktoś o której godzinie będzie można pobrać? Bo póki co nie widzę takiej opcji 😵‍💫

Reklama

Artykuły

Reklama