Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Reklama

Na oficjalnej stronie thesims.com pojawiły się właśnie nowe zdjęcia z nadchodzącego pakietu akcesoriów – The Sims 4 Domowy kucharz. Ostatnie zielone rozszerzenie swoją premierę miało pod koniec stycznia 2021 roku. Można więc powiedzieć, że nastał czas na powrót po latach.

Na powyższych zdjęciach możemy zobaczyć nowe obiekty do Trybu Stwórz Sima, zupełnie nowy zestaw do kuchni oraz trzy obiekty specjalne. Już 28 września nasi simowie będą mogli kupić mikser planetarny, specjalny piec do pizzy i gofrownicę. Wraz z pojawieniem się nowych kuchennych urządzeń, gra zostanie rozbudowana o zupełnie nowe przepisy. Wśród nich jest nowa, typowo włoska pizza, foccacia oraz oczywiście gofry. Te zarówno na słodko jak i na słono.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl