Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Reklama

Na oficjalnej stronie thesims.com pojawiły się właśnie nowe zdjęcia z nadchodzącego pakietu akcesoriów – The Sims 4 Domowy kucharz. Ostatnie zielone rozszerzenie swoją premierę miało pod koniec stycznia 2021 roku. Można więc powiedzieć, że nastał czas na powrót po latach.

Na powyższych zdjęciach możemy zobaczyć nowe obiekty do Trybu Stwórz Sima, zupełnie nowy zestaw do kuchni oraz trzy obiekty specjalne. Już 28 września nasi simowie będą mogli kupić mikser planetarny, specjalny piec do pizzy i gofrownicę. Wraz z pojawieniem się nowych kuchennych urządzeń, gra zostanie rozbudowana o zupełnie nowe przepisy. Wśród nich jest nowa, typowo włoska pizza, foccacia oraz oczywiście gofry. Te zarówno na słodko jak i na słono.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl