Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Reklama

The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria swoją premierę będą miały już 28 września. Po ponad 2 latach nieobecności, pakiety akcesoriów wracają do gry. Niedawny zwiastun przybliżył nam nadchodzące rozszerzenie. Nie wszystko jest jednak widoczne na pierwszy rzut oka. Postanowiliśmy więc przybliżyć wam nowości, które już niedługo zawitają w grze.

Wszystko co zauważyliśmy w The Sims 4 Domowy kucharz

Niektóre rzeczy zaprezentowane w filmie są oczywiste, niektóre trochę mniej. Niektórych musieliśmy doszukiwać się na oficjalnym blogu.

Gofrownica

O tym, że do gry dojdzie gofrownica wiedzieliśmy już od ostatniego odcinka Behind The Sims. To wtedy twórcy zapowiedzieli też nadchodzący pakiet akcesoriów i zaprezentowali jedno z trzech nowych urządzeń do kuchni.

Piec do pizzy

Kolejnym urządzeniem, które będziemy mogli postawić w naszej kuchni to elektryczny piec do pizzy. Jak możemy się domyślić, dzięki niemu nasi sitowie będą mogli piec włoskie danie w domowym przytułku.

Mikser

Trzecim urządzeniem rozszerzającym kuchenne akcesoria jest mikser. Zupełna nowość w serii The Sims. Na chwilę obecną ciężko stwierdzić, do czego mikser będzie potrzebny – może w akcesoriach zawita również bardziej skomplikowany proces przygotowywania potraw?

Nowe przepisy

To chyba oczywiste, że skoro w grze pojawią się aż trzy nowe kuchenne urządzenia, to rozszerzony zostanie również zimowy przepiśnik. Od typowo włoskiej pizzy, przez focaccie, aż do gofrów. To tylko kilka z potraw, które udało nam się znaleźć w najnowszym zwiastunie. Nie wykluczamy dojścia również zupełnie innych przepisów, które urozmaicą obiady naszych simów.

Nowe meble kuchenne

W kuchennych akcesoriach nie mogło też zabraknąć zupełnie nowego zestawu mebli kuchennych. Te, jak wskazują twórcy, inspirowane są europejskimi kuchniami, które potrafią się nieco różnić od tych amerykańskich. Suszarka do naczyń nad zlewem? Oczywiście, że tak! To może zabudowana lodówka? Ją również znajdziecie w nowym rozszerzeniu!

Nowy sposób na zarobek

Co prawda, sitowie mogą już gościć klientów w swoich restauracjach. Jednak dotychczas nie mogli sprzedawać przygotowanych przez siebie potraw poza nimi. Dzięki The Sims 4 Domowy kucharz, nasi wirtualni podopieczni będą mogli podzielić się swoją miłością z sąsiadami. A może nawet z całym miastem! Wszystko zależy gdzie rozstawią swoje nowe stoisko. Które również będą sami mogli nazwać. A dzięki przenośnej funkcjonalności nowych urządzeń, będą mogli zabrać je ze sobą i na bieżąco przygotowywać nowe potrawy.

Nowe obiekty w Stwórz Sima

Pakiety akcesoriów nie skupiają się wyłącznie na rozgrywce. Dodają one również nowe ubrania, fryzury czy nawet tatuaże dla naszych simów. Tak też będzie w tym przypadku. The Sims 4 Domowy kucharz doda do gry ubrania, które powiązane są z tematyką pakietu. Do gry zawitają smaczne wzory, ubrania ubrudzone mąką, apetyczne akcesoria czy nawet tatuaże. Te również będą powiązane z jedzeniem.

Uwolnione babeczki

Aktualizacja poprzedzająca premierę pakietu The Sims 4 Domowy kucharz ma zawierać dużą zmianę. A właściwie zmianę z dużej na kompaktową. Od tego momentu, nasi simowie będą mogli piec babeczki w piekarniku. Nie będzie do tego potrzebna już ogromna maszyna.

Premiera najnowszego pakietu akcesoriów zaplanowana jest już na 28 września. W związku ze stałymi zmianami cenowymi, nie jesteśmy w stanie określić, czy cena pozostanie taka, jak wszystkich poprzednich zielonych rozszerzeń.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl