Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Nowe, ulepszone niemowlęta nadchodzą!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

#FreeBabies to jeden z hasztagów używanych przez wielu fanów, którzy domagali się uwolnienia niemowląt w The Sims 4. Obecnie, niemowlęta traktowane są przez grę jak obiekty. Dosłownie tak samo jak nasza sofa w salonie, czy lampa w sypialni. Kołyska jest ich nierozłącznym elementem.

Dla tych, których również irytował aspekt “uwięzionych” dzieci, ostatnia scena z transmisji Behind The Sims Summit może wydawać się bardzo ciekawa. A to wszystko dlatego iż przedstawia ona…

Raczkujące dziecko!

A jak dobrze wiemy, małe dzieci w The Sims 4 nie raczkują. Gdy tylko wyskoczą one z kołyski, zaczynają chodzić. Może oznaczać to wyłącznie jedno – nadchodzi aktualizacja usprawniająca dzieci w grze!

Aktualizacja ta do gry nadejść ma już w 2023 roku. SimGuruFrost na swoim twitterze doprecyzował, że będzie to na początku nadchodzącego roku!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl