8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Nowe, ulepszone niemowlęta nadchodzą!

#FreeBabies to jeden z hasztagów używanych przez wielu fanów, którzy domagali się uwolnienia niemowląt w The Sims 4. Obecnie, niemowlęta traktowane są przez grę jak obiekty. Dosłownie tak samo jak nasza sofa w salonie, czy lampa w sypialni. Kołyska jest ich nierozłącznym elementem.

Dla tych, których również irytował aspekt “uwięzionych” dzieci, ostatnia scena z transmisji Behind The Sims Summit może wydawać się bardzo ciekawa. A to wszystko dlatego iż przedstawia ona…

Raczkujące dziecko!

A jak dobrze wiemy, małe dzieci w The Sims 4 nie raczkują. Gdy tylko wyskoczą one z kołyski, zaczynają chodzić. Może oznaczać to wyłącznie jedno – nadchodzi aktualizacja usprawniająca dzieci w grze!

Aktualizacja ta do gry nadejść ma już w 2023 roku. SimGuruFrost na swoim twitterze doprecyzował, że będzie to na początku nadchodzącego roku!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl