Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Jak dostać The Sims 4 za darmo?

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

The Sims 4 w wersji podstawowej jest dostępne za darmo na PC, MAC oraz konsole. Wielu czytelników pewnie zastanawia się, jak zdobyć grę. Dlatego, przygotowaliśmy dla was pełen poradni jak odebrać grę podstawową The Sims 4 w pełni za darmo!

PC i MAC

Jak założyć konto w EA app?

Aby zdobyć The Sims 4 za darmo na PC oraz MACu, będzie potrzebne nam konto w serwisie Electronic Arts. Te, możemy w bardzo łatwy sposób założyć przez stronę internetową, lub od razu poprzez EA app. W przypadku macOS, Origin.

Oczywiście jeżeli ktoś już posiada konto w serwisie Electronic Arts, ten krok należy pominąć.

Kroki do założenia konta: 1. klikamy w ikonę w prawym górnym rogu pokazującą profil. 2. klikamy ikonę załóż konto.

Gdy będziemy na stronie głównej Electronic Arts, musimy skierować nasz wzrok w prawy górny róg. Tam widnieje ikona profilu, po kliknięciu w nią przechodzimy do zakładki Załóż konto. Później, postępujemy zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Pobieranie EA app

Aby pobrać EA app, niezbędne do odebrania The Sims 4 za darmo, musimy udać się na stronę pobierania. W przypadku macOS, klikamy przycisk poniżej, który pobierze nam program Origin.

Po kliknięciu przycisku Pobierz EA app, aplikacja powinna automatycznie nam się pobrać.

Pobieranie aplikacji EA app, lub Origin w przypadku macOS.

Gdy aplikacja już się nam pobierze, musimy ją zainstalować. Wystarczy że klikniemy dwukrotnie na pobraną ikonę, a aplikacja powinna zacząć się już instalować.

Dodanie The Sims 4 do swojej biblioteki

Gdy aplikacja EA app bądź Origin są już zainstalowane na naszych urządzeniach, musimy się zalogować. Oczywiście, muszą być to te dane, które podawaliśmy przy zakładaniu konta.

Logowanie do EA app

Gdy już zalogujemy się do swojego konta, musimy wyszukać frazę The Sims 4. Gdy już to zrobimy, należy kliknąć w ikonę podstawowej wersji gry. Na stronie produktu, widoczny będzie przycisk umożlwiający pobranie gry i dodanie jej do swojej biblioteki.

Odbieranie the sims 4 za darmo

PlayStation

Posiadasz konsolę PlayStation? Ty również możesz odebrać The Sims 4!

Wystarczy, że na swojej konsoli włączysz aplikację PlayStation Store, a tam wyszukasz gry The Sims 4 poprzez zintegrowaną wyszukiwarkę.

Gdy już znajdziemy podstawową wersję The Sims 4 oraz przejdziemy do strony produktu, po lewej stronie powinien być przycisk Pobierz.

Zrzut ekranu pochodzi ze strony internetowej PlayStation Store.

W przypadku jednak, gdy obecnie nie mamy dostępu do konsoli, możemy zrobić to również poprzez stronę internetową. Najpierw, oczywiście będziemy musieli zalogować się do swojego konta PlayStation.

Po dodaniu gry przez stronę internetową, powinna być ona później dostępna do pobrania na naszej konsoli.

XBOX

Gdy jesteśmy posiadaczami konsoli XBOX, a chcemy odebrać naszą kopię The Sims 4, musimy udać się do zakładki Sklep. Tam, po prawej stronie powinna znajdować się wyszukiwarka przez którą możemy wyszukać frazę The Sims 4.

Gdy już wejdziemy na stronę produktu, po lewej stronie, zaraz pod nazwą gry, znajdować powinien się przycisk Pobierz. Po kliknięciu tego przycisku, gra automatycznie zacznie pobierać się na nasza konsolę.

Zrzut ekranu pochodzi ze strony internetowej Microsoft Store.

Zupełnie tak, jak w przypadku PlayStation Store, grę możemy również przypisać do naszego konta poprzez stronę internetową.

Wystarczy, że zalogujemy się do naszego konta Microsoft, wyszukamy The Sims 4 i klikniemy w odpowiedni przycisk. Gra będzie już gotowa do pobrania w naszej bibliotece na konsoli XBOX.


Aby być na bieżąco z nowościami z serii The Sims, w tym nadchodzącej piątej części, zapraszamy do obserwowania naszej strony internetowej, oraz naszych social mediów.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

SimsWeek

SimsWeek

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl