wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4KolekcjaNowa kolekcja - The Sims 4 Oaza na patio!

Nowa kolekcja – The Sims 4 Oaza na patio!

Reklama

Sklep Microsoft niezbyt uważnie dodał pewną pozycję, gdyż ta jeszcze nie wyszła. Mowa oczywiście o nowej Kolekcji do The Sims 4, którą twórcy zapowiedzieli na transmisji Inside Maxis jakiś czas temu.

Według sklepu, Kolekcja ma mieć premierę 18 maja!

Oto co jest nam znane ze sklepu Microsoft:


The Sims™ 4 Oaza na patio Kolekcja

Zamień wnętrze domu Twojego Sima w zieloną, tętniącą życiem przestrzeń inspirowaną marokańskimi riadami w Kolekcji The Sims™ 4 Oaza na patio*!

Zamień wnętrze domu Twojego Sima w zieloną, tętniącą życiem przestrzeń inspirowaną marokańskimi riadami w Kolekcji The Sims™ 4 Oaza na patio*! Relaksuj się przy fontannie, podziwiaj ozdobne mozaiki i wprowadź całkowitą harmonię w swojej rodzinie.

GŁÓWNE CECHY

  • Stwórz własną oazę – Zbuduj barwny, elegancki dziedziniec, który spodoba się całej rodzinie. Baw się filigranowymi projektami, żywymi kolorami i zawiłymi mozaikami. Łącz je ze sobą i dekoruj przy pomocy wiszących lampionów, błyszczących tkanin i roślin tropikalnych.
  • Żyj w zgodzie z naturą – Wpuść do swojego domu rześki powiew w postaci nowych kolumn, łuków oraz drewnianych okien z urokliwymi kratkami, które zapewnią Ci odrobinę prywatności. Łącz piękne z pożytecznym!

Gdy tylko pojawi się więcej informacji o The Sims 4 Oaza na patio Kolekcja, damy wam o tym znać!

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama