wtorek, 17 maja, 2022
The Sims 4Livestream z okazji 21. urodzin The Sims już dzisiaj!

Livestream z okazji 21. urodzin The Sims już dzisiaj!

Reklama

Twórcy, za pośrednictwem konta The Sims na twitterze, opublikowali post odnośnie wyczekiwanej przez wszystkich niespodzianki.

Już dzisiaj, o godz. 20.00 czasu polskiego odbędzie się urodzinowa transmisja z SimGuruDoi, MmmKhay, SpringSims i ForeignSimmer. Twórcy pokażą tam obiecaną niespodziankę, ale również będą celebrować urodziny dobrze bawiąc się w grze!

Świętujemy nasze urodziny i naszą społeczność z transmisją na żywo. 25 lutego o 20.00!
Co to za impreza bez gości? Zaprosiliśmy więc @GrimSuruDoi, @MmmKhay @spring_sims i @ForeignSimmer1 aby przyłączyli się do zabawy!

Celebrating our birthday & community with a livestream tomorrow, Feb 25th @ 11 AM PT! And what’s a party without guests, so we’re bringing @GrimSuruDoi @MmmKhayyy @spring_sims & @ForeignSimmer1 to join in on the fun!

Obiecana niespodzianka ma być również dzisiaj dostępna dla wszystkich. Zapewne dzięki aktualizacji do gry.

Transmisja na żywo dostępna będzie w serwisie Twitch. Nie wiemy, czy tak jak we wcześniejszych przypadkach, również zobaczymy ją w serwisie YouTube.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama