wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Zespół The Sims zatrudnił 21 twórców modyfikacji do niespodzianki urodzinowej!

Zespół The Sims zatrudnił 21 twórców modyfikacji do niespodzianki urodzinowej!

Reklama

Dopiero co pisaliśmy o szykowanej przez twórców niespodziance z okazji 21 urodzin serii The Sims.

Jak się okazało, profil Les Sims na twitterze ujawnił rąbek tajemnicy odnośnie urodzin serii The Sims mówiąc, że twórcy zatrudnili 21 utalentowanych twórców zawartości zmodyfikowanej. Wszystko to by hucznie uczcić kolejne urodziny The Sims!

Z tej okazji podjęliśmy współpracę z 21 utalentowanymi twórcami społeczności, aby przygotować prezent urodzinowy!

Pour l’occasion, nous avons collaboré avec 21 créatrices/créateurs de talent pour préparer un cadeau pour la communauté !

Społeczność The Sims nie musiała nawet wszczynać śledztwa żeby dowiedzieć się kto jest tym szczęśliwcem zatrudnionym przez Electronic Arts.

Pewniakiem jest twórca LuumiaSims. Znany z wielu modyfikacji takich jak Owłosienie na ciele dla simów, zmiana oświetlenia czy fanowskie pakiety akcesoriów.

W swoim poście na Twitterze napisał, że nie może doczekać się aż my, gracze, zobaczymy co nadchodzi do gry 25 lutego!

Dzisiaj obchodzę 23 urodziny w mojej bluzie z wyzwanie The Sims Spark’d! Nie jest to dziwne, że dzielę swoje urodziny z grą, która zmieniła moje życia? (Nie mogę się również doczekać aż zobaczycie co nadchodzi 25 lutego do The Sims 4)

I’m 23 today and I’m wearing my Spark’d Challenge Winner hoodie to celebrate!
Is it a coincidence that I share a birthday with the game that changed my life?! (also very excited for you all to see what’s coming on Feb 25 to The Sims 4)

Twórcy jeszcze nigdy nie zrobili czegoś podobnego! Jest to pierwszy raz w historii serii The Sims, kiedy to gracze stworzyli obiekty do gry, nie w postaci zawartości zmodyfikowanej.

Warto też zaznaczyć, że od premiery The Sims 4 Życie eko twórcy coraz chętniej zapraszają do współpracy osobistości ze sceny The Sims. Do tej pory były to jednak tylko i wyłącznie parcele.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
trackback

[…] Warto pamiętać, że 25 lutego pojawi się aktualizacja z okazji 21 urodzin The Sims. To do niej twórcy zatrudnili 21 twórcy zawartości zmodyfikowanej. […]

Reklama

Artykuły

Reklama