Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Zespół The Sims zatrudnił 21 twórców modyfikacji do niespodzianki urodzinowej!

Reklama

Dopiero co pisaliśmy o szykowanej przez twórców niespodziance z okazji 21 urodzin serii The Sims.

Jak się okazało, profil Les Sims na twitterze ujawnił rąbek tajemnicy odnośnie urodzin serii The Sims mówiąc, że twórcy zatrudnili 21 utalentowanych twórców zawartości zmodyfikowanej. Wszystko to by hucznie uczcić kolejne urodziny The Sims!

Z tej okazji podjęliśmy współpracę z 21 utalentowanymi twórcami społeczności, aby przygotować prezent urodzinowy!

Pour l’occasion, nous avons collaboré avec 21 créatrices/créateurs de talent pour préparer un cadeau pour la communauté !

Społeczność The Sims nie musiała nawet wszczynać śledztwa żeby dowiedzieć się kto jest tym szczęśliwcem zatrudnionym przez Electronic Arts.

Pewniakiem jest twórca LuumiaSims. Znany z wielu modyfikacji takich jak Owłosienie na ciele dla simów, zmiana oświetlenia czy fanowskie pakiety akcesoriów.

W swoim poście na Twitterze napisał, że nie może doczekać się aż my, gracze, zobaczymy co nadchodzi do gry 25 lutego!

Dzisiaj obchodzę 23 urodziny w mojej bluzie z wyzwanie The Sims Spark’d! Nie jest to dziwne, że dzielę swoje urodziny z grą, która zmieniła moje życia? (Nie mogę się również doczekać aż zobaczycie co nadchodzi 25 lutego do The Sims 4)

I’m 23 today and I’m wearing my Spark’d Challenge Winner hoodie to celebrate!
Is it a coincidence that I share a birthday with the game that changed my life?! (also very excited for you all to see what’s coming on Feb 25 to The Sims 4)

Twórcy jeszcze nigdy nie zrobili czegoś podobnego! Jest to pierwszy raz w historii serii The Sims, kiedy to gracze stworzyli obiekty do gry, nie w postaci zawartości zmodyfikowanej.

Warto też zaznaczyć, że od premiery The Sims 4 Życie eko twórcy coraz chętniej zapraszają do współpracy osobistości ze sceny The Sims. Do tej pory były to jednak tylko i wyłącznie parcele.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl