Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Electronic Arts ratuje konie z fundacją VIVA!

Reklama

Dzisiaj Electronic Arts ogłosiło dosyć ważną współpracę z fundacją VIVA! Inicjatywa ta idealnie łączy się z premierą nadchodzącego dodatku do The Sims 4. Mowa tutaj oczywiście o ranczerskim rozszerzeniu, które do gry dojdzie już 20 lipca.

Współpraca ma za zadanie promować dobre nawyki ze świata wirtualnego w rzeczywistości. Kluczowym momentem kampanii będzie wprowadzenie do sprzedaży limitowanej serii skarpet The Sims 4 x VIVA! inspirowanych dodatkiem. Produkty dostępne są już w oficjalnym sklepie online fundacji. Całkowity dochód ze sprzedaży wyjątkowych skarpetek, wyprodukowanych przez polską firmę KABAK, zostanie przekazany na cele organizacji, aby wspomóc jej codzienną pracę na rzecz ich podopiecznych, w tym koni.

Cieszymy się bardzo ze współpracy z twórcami kultowej gry The Sims. Zarówno ze wsparcia finansowego, bez którego nie da się pomagać zwierzętom, jak również z możliwości dotarcia do nowej grupy osób z prozwierzęcym przekazem. Bardzo ważne było dla nas, że gra oferuje rozrywkę, która promuje pozytywne zachowania wobec zwierząt

– powiedział Cezary Wyszyński, prezes Fundacji VIVA! Akcja Dla Zwierząt.

Współpraca Electronic Arts i Fundacji VIVA! nie skończy się na pojedynczym działaniu. Po premierze The Sims 4 Ranczo obie strony będą kontynuować partnerstwo. Electronic Arts ufunduje specjalną przestrzeń, która będzie stanowić platformę dla działań edukacyjnych, wydarzeń i inicjatyw, których zadaniem będzie zwiększenie świadomości na temat dobrostanu zwierząt i promowanie pozytywnych nawyków w opiece nad nimi.

Z całego serca polecamy więc zakupić skarpety, ponieważ oprócz fajnego gadżetu, możemy pomóc w dobrej sprawie. Jedną parę, jak i dwupak możecie kupić na stronie sklepu fundacji.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl