Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Rzut okiem na jednorożce w The Sims 4

Reklama

Jak tuż dobrze wiemy, wraz z dodatkiem The Sims 4 Ranczo, do gry nadchodzą konie. Wśród graczy od razu pojawiło się pytanie – co z jednorożcami? Starsi gracze na pewno pamiętają ich pojawienie się w The Sims 3.

Jak możemy zobaczyć w najnowszym spocie reklamującym dodatek, te mityczne stworzenia pojawią się również w czwartej odsłonie gry. W całym dostępnym materiale zobaczyć możemy nie tylko jednorożce w Trybie Stwórz Sima – właściwie w trybie Stwórz Konia, ale również w grze.

Cały materiał był również niejako podsumowaniem niedawnego wydarzenia, którego jednym ze sponsorów była właśnie seria The Sims. W materiale poznaliśmy nieco bliżej niektórych twórców muzyki country, których zapewne usłyszymy na nowej stacji radiowej w grze.

Na chwilę obecną nie wiemy czy jednorożce będą miały specjalne zdolności magiczne. Mamy jednak pewne obawy, że może to być wyłącznie stylistyka. Podobnie było z lisami i szopami w The Sims 4 Psy i koty.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl