Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Rzut okiem na jednorożce w The Sims 4

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Jak tuż dobrze wiemy, wraz z dodatkiem The Sims 4 Ranczo, do gry nadchodzą konie. Wśród graczy od razu pojawiło się pytanie – co z jednorożcami? Starsi gracze na pewno pamiętają ich pojawienie się w The Sims 3.

Jak możemy zobaczyć w najnowszym spocie reklamującym dodatek, te mityczne stworzenia pojawią się również w czwartej odsłonie gry. W całym dostępnym materiale zobaczyć możemy nie tylko jednorożce w Trybie Stwórz Sima – właściwie w trybie Stwórz Konia, ale również w grze.

Cały materiał był również niejako podsumowaniem niedawnego wydarzenia, którego jednym ze sponsorów była właśnie seria The Sims. W materiale poznaliśmy nieco bliżej niektórych twórców muzyki country, których zapewne usłyszymy na nowej stacji radiowej w grze.

Na chwilę obecną nie wiemy czy jednorożce będą miały specjalne zdolności magiczne. Mamy jednak pewne obawy, że może to być wyłącznie stylistyka. Podobnie było z lisami i szopami w The Sims 4 Psy i koty.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl