Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Dwie nowe fryzury nadchodzą do The Sims 4!

SimGuruAzure razem z SimGuruRad oprócz “przypadkowego” ujawnienia nadchodzących nowości podczas transmisji na żywo, pokazały również dwie nowe fryzury.

Fryzury te pojawią się w The Sims 4 w niedługim okresie czasu. Obydwie zdają się mieć teksturę raczej afro. Twórcy dalej zaskakują społeczność coraz większymi możliwościami reprezentacji osób ciemnoskórych w grze!

SimGuru zaznaczyły również, że żadna z pokazanych fryzur nie będzie zastępowała fryzury w grze. Taka aktualizacja była już w przypadku niejednej fryzury z gry podstawowej. Te będą zupełnie oddzielnymi nowymi fryzurami do gry.

Wspomniane było również o niektórych z obecnych fryzur w grze i ich planach na poprawę. Afro z gry podstawowej ma uzyskać aktualizację już niedługo.

Dziękujemy SimsCommunity za spostrzegawczość!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl