wtorek, 17 maja, 2022
Electronic ArtsZwiastun The Sims 5 na tegorocznym EA Play Live?

Zwiastun The Sims 5 na tegorocznym EA Play Live?

Reklama

Poniższy artykuł warto traktować z przymrużeniem oka. Żadna z informacji zawartych poniżej nie jest oficjalnie potwierdzona przez Electronic Arts!

Zapewne wielu z was wie czym jest event EA Play Live. Jeżeli nie, są to pewnego rodzaju targi gier na których Electronic Arts pokazuje swoje nadchodzące gry. Przed pandemią, twórcy dawali również możliwość wcześniejszego zagrania w wersje demo ich gier.

Pewien użytkownik serwisu 4chan opublikował listę informacji właśnie odnośnie tegorocznego wydarzenia EA Play Live. Na liście pojawiła się rzekoma data kiedy wydarzenie to ma się odbyć, czyli 14 czerwca. Wśród wymienionych gier, które twórcy mają tam zaprezentować pojawiła się wzmianka o The Sims 5. Dokładniej ma być to jedynie zwiastun zwiastuna i krótki wywiad z twórcami. Data premiery gry to rzekomo Wiosna 2022.

Nie wykluczonym jest, że twórcy mogą oficjalnie potwierdzić prace nad 5. odsłoną The Sims. Wątpliwa jednak jest data premiery. Wiosna 2022 to dość krótki okres czasu jeśli mamy brać pod uwagę ostatnie przecieki, które wskazują na rozpoczęcie prac nad grą.

Podczas ostatniej transmisji Inside Maxis, gdzie dowiedzieliśmy się o nowych kolorach włosów i dodatkowym miejscu na cechę, SimGuruAzure mówiła, że do końca The Sims 4 zostało jeszcze wiele lat. Co również zaprzecza rzekomą premierę gry na Wiosnę 2022 roku.

Jeżeli chcecie przeczytać więcej o The Sims 5 – zapraszamy was na specjalną kategorię na naszej stronie!

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Artsim
Artsim
29 marca 2021 22:19

Myślę że jest 90% że to fake. Zwłaszcza, że ledwo co wprowadzili Koty, które będą ich nowym źródłem wielkiej kasy za mało roboty.

Reklama

Artykuły

Reklama