Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Reklama

The Sims 4 Do wynajęcia to 15. z kolei dodatek do gry podstawowej. Swoją oficjalną zapowiedź miał na samym początku listopada. Jego data premiery przypada na 7 grudnia 2023 roku. Skupić się on ma na możliwościach jakie dochodzą przy posiadaniu wielu nieruchomości. Nasi simowie mogą stać się teraz pełnoprawnym managerem nieruchomości.

Rozszerzenie wzbudziło w graczach ogromną ekscytację. Wielu z nich nie może doczekać się, aż będzie miało możliwość ogrania nowego dodatku. Wraz z pozytywnymi emocjami pojawiają się też pytania. Na te od jakiegoś czasu twórcy odpowiadają poprzez Twittera.

Budowa mieszkań prostsza niż kiedykolwiek

Wraz z premierą najnowszego zwiastuna rozgrywki w The Sims 4 Do wynajęcia mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej o nowym systemie. Mowa tutaj oczywiście o budowie mieszkań. Jak pokazane jest w filmie, system ten opierać się ma na wyborze pokojów i przydzieleniu ich do odpowiedniego mieszkania.

Gdy klikniemy na pokój w trybie budowania, pod strzałkami do przeniesienia go w inne miejsce, pojawi się rozwijana lista, która pozwoli nam przydzielić dane pomieszczenie do wybranego mieszkania. Te będą wizualnie rozdzielone innymi kolorami. Dzięki temu będziemy mogli łatwo rozróżnić mieszkania.

Opcja ta pojawi się jednak dopiero gdy wybierzemy odpowiedni rodzaj parceli. Nie będziemy mogli wynająć części naszego domu gdy rodzaj parceli będzie ustawiony na mieszkalny.

Odwiedzanie sąsiadów pozostaje niezmienne

The Sims 4 Do wynajęcia nie zmienia systemu odwiedzania sąsiadów, który znany jest nam z The Sims 4 Miejskie życie. Aby odwiedzić znajomych simów, którzy mieszkają w tym samym kompleksie, wciąż będziemy musieli przejść przez krótki ekran ładowania.

Mimo, że nasi simowie mogą być właścicielem całej parceli, to gdy tylko wybudujemy całą nieruchomość i przydzielimy mieszkania, meble z nich znikną. Więc podczas grania, meble naszego sąsiada, z których nie możemy skorzystać, nie będą nam niepotrzebnie przeszkadzały.

Zasady obowiązują wszystkich. Bez wyjątku

Dodatkowo, w zwiastunie rozgrywki w The Sims 4 Do wynajęcia zobaczyć mogliśmy również specjalny interfejs, który pozwoli nam ustalić pewne zasady dla wynajmujących nasze mieszkania. Wśród nich znajduje się zakaz zwierząt, zakaz imprez, duchów czy śmiecenia. Oczywiście nie obyłoby się również bez zasady ciszy oraz zakazu wypełnienia mieszkania po brzegi simami.

Na tym samym ekranie zobaczyć będziemy mogli też jak prezentuje się nasze mieszkanie, jaka jest jego wielkość, czy jest dobrze wyposażone, jego udekorowanie oraz czystość.

Ten sam interfejs pozwoli nam zarządzać wielkością czynszu oraz co jaki czas mają go Simonie płacić, co potwierdziła nam SimGuruNova. Dodatkowo, gdy mieszkanie jest już wynajmowanie, możemy zobaczyć kto dokładnie je wynajmuje oraz, w razie potrzeby, możemy daną rodzinę eksmitować.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl