Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

Reklama

The Sims 4 Do wynajęcia to 15. dodatek do gry, który wprowadzi możliwość stania się właścicielem wielorodzinnej parceli. Rozszerzenie wzbudziło w społeczności ogromne zainteresowanie. W związku z tym wielu chętnych zapewne zastanawia się gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej. Przygotowaliśmy więc dla was specjalną rozpiskę, w której znajdziecie najlepszą cenę dla tego rozszerzenia.

W przeciwieństwie do przedsprzedaży The Sims 4 Ranczo, ceny pomiędzy niektórymi sklepami różnią się znacząco. W Neonet i Neo24.pl za dodatek zapłacimy 189,90 zł. Czyli tyle samo, ile musielibyśmy wydać kupując w aplikacji EA app. Najtaniej rozszerzenie możemy kupić w Mediaexpert oraz Electro.pl. Tam kupimy The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej. Będzie to koszt 157,99 zł. RTV euro AGD oferuje dodatek za 159 zł, a Media Markt za 159,99 zł. Dodatkowo, każdy z wymienionych sklepów oferuje darmową dostawę.

Wszystkie ceny możecie porównać w serwisie Ceneo.pl.

Kupując dodatek przez przycisk Kup Teraz, wspierasz naszą stronę.

Porównanie cen: Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej

Składając zamówienie na The Sims 4 Do wynajęcia wcześniej niż 18 stycznia 2024 roku, każdy otrzyma darmowy prezent. Jest nim mały zestaw do pobrania “Uliczne jedzenie”. W jego skład wchodzą trzy dodatkowe przedmioty do gry. Pierwszym z nich jest grill “Szybka przekąska”, który stylizowany jest na uliczne stoisko z szybkimi daniami. Gracze otrzymają też parasol “Uliczny gwiazdozbiór” oraz kosz owoców “Nadzwyczajna świeżość”.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Radek

Radek

Tak zwany, zapasowy redaktor Sims Week. Prywatnie fan Formuły 1 i student Projektowania gier.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl