wtorek, 17 maja, 2022
The Sims 4Blog: Listopadowa i grudniowa aktualizacja. Wygląd suwaków!

Blog: Listopadowa i grudniowa aktualizacja. Wygląd suwaków!

Reklama

Kilka tygodni temu opowiedzieliśmy o naszych planach dotyczących poprawy wyglądu karnacji i opcji różnorodności w The Sims™ 4. Pora na kolejny raport! Nasz zespół ciężko pracował nad tą ważną inicjatywą. Dowiedz się, czego się spodziewać w nadchodzących miesiącach.

Aktualny stan rzeczy

6 października udostępniliśmy aktualizację gry podstawowej dla PC*, która naprawiła problemy z częścią istniejących ciemniejszych karnacji. Mówiąc konkretniej, zajęliśmy się smugami pojawiającymi się na policzkach oraz czołach Simów i naprawiliśmy przebarwienia na końcach ich nosów. Pozwoliło nam to osiągnąć jednolity kolor na całym ciele, dzięki czemu cienie i detale stały się wyrazistsze. (Szczegółowe informacje na temat tego, czy aktualizacja ma zastosowanie na Twoim komputerze, znajdziesz poniżej). Dostosowaliśmy także męskie fryzury z afro i warkoczami z gry podstawowej, aby odzwierciedlić detale, tekstury i styl ich prawdziwych odpowiedników. Gracze korzystający z konsol zauważą te zmiany w aktualizacji z 10 listopada.

Te ulepszenia to dopiero pierwszy krok na drodze ku zapewnieniu narzędzi, które pomogą Ci wyrażać siebie. 

Ważna aktualizacja w grudniu

8 grudnia dodamy do The Sims 4 ponad 100 nowych odcieni skóry. Każdy odcień skóry będzie można modyfikować za pomocą suwaka, co umożliwi odblokowanie tysięcy dodatkowych opcji personalizacji. Dodatkowo wprowadzimy ulepszenia kompresji, dzięki którym zarówno nowe, jak i istniejące odcienie skóry będą lepiej wyświetlane, co z kolei poprawi jakość opalenizny i oparzeń od słońca.

Grudniowa aktualizacja wprowadzi również cztery suwaki do makijażu, które ułatwią dopasowywanie go do karnacji. Suwak odpowiadający za odcień umożliwi wybranie koloru, a suwak odpowiadający za wartość pozwoli regulować jasność. Trzeci suwak umożliwi dostosowanie przejrzystości, a ostatni – nasycenie odcieni makijażu. Te wszystkie opcje pozwolą Ci sprawić, że makijaż będzie wyglądał idealnie na wybranej karnacji.

Ponadto w grudniowej aktualizacji pojawią się ulepszenia trzech innych fryzur z gry podstawowej. Wśród nich są dwie fryzury dla dzieci – pleciony kucyk z loczkami i bez loczków – oraz krótkie, płaskie cięcie.

Bądźcie na bieżąco.

Naszym celem jest zapewnienie w The Sims 4 jak największej inkluzywności. Współpracujemy z konsultantami i prominentnymi członkami takich społeczności jak Game Changers: Mia ZaffEbonixSimsRaoXmiramira oraz CatherineGames. Nasi eksperci służą nam radą w kwestii tworzenia gry bardziej inkluzywnej dla wszystkich. Dodanie wersji fryzury bez loczków w grudniowej aktualizacji było ich pomysłem – właśnie dzięki nim pojawią się trzy nowe fryzury, a nie dwie, jak wcześniej ogłaszaliśmy.

W przyszłości pragniemy nieustannie ulepszać The Sims 4, aby zapewnić graczom produkt, na jaki zasługują. Nie możemy się już doczekać, żeby zobaczyć, co stworzysz w przyszłości, i jesteśmy wdzięczni za to, że jesteś z nami.

Dziękujemy!

Wpis ten pochodzi ze strony thesims.com

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama