The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Aktualizacja „Poszukiwanie Skarbów” do The Sims Mobile!

Reklama

Na stronie TheSims.com pojawił się wpis informujący o nowej aktualizacji do The Sims Mobile, która będzie zawierać Poszukiwania skarbów, o których FAQ pisaliśmy wcześniej.

Oto zawartość tego wpisu:

Sul Sul,

Wzgórza Neptuna mają gościa! Poznaj Samuela „Smallfrya” Fridaya – członka Gildii Odkrywców! Członkowie tej organizacji uwielbiają szukać skarbów, a Samuel przybył tu, by zwerbować Cię do pomocy przy pierwszym poszukiwaniu skarbów! Szukaj wskazówek i znajduj na mapie nowe miejsca wykopalisk, by pomóc Smallfryowi w znalezieniu skarbu. W międzyczasie będziesz zdobywać tematyczne nagrody związane z uczelnią prosto z Dodatku do The Sims 4 – Uniwersytet, by Twoi Simowie mogli pogrywać z życiem na jeszcze więcej sposobów!

Uniwersytet Britechester i Instytut Foxbury to dwie, rywalizujące ze sobą uczelnie, różniące się historią, estetyką oraz specjalizacją. Zaprezentuj ducha walki i postaraj się o nagrody Uniwersytetu Britechester – tradycyjnej, prestiżowej uczelni specjalizującej się w sztuce i naukach humanistycznych! Wpadnij też na turniej prawdziwych przysmaków, który pojawi się później w aktualizacji, oraz zdobywaj nowoczesne i futurystyczne przedmioty z Instytutu Foxbury – uczelni zajmującej się naukami ścisłymi i technologią!

Wydarzenie na żywo „Poszukiwanie skarbów”

Przygotuj swoich Simów na poszukiwanie skarbów! Potrzebne Ci będą szkło powiększające i narzędzia do poszukiwań. Czas zacząć odkrywać wyjątkowe artefakty w wykopaliskach, które pojawiły się w całym mieście! Smallfry i Gildia Odkrywców potrzebują Twojej pomocy – otwórz mapę, by zacząć.

Badania: Kiedy Twój Sim przebywa w domu, musi zacząć badania i naukę, aby odkryć wskazówki, które pomogą odnaleźć kolejny skarb!

Dochodzenia: Odbywają się one w całym mieście. Aby je rozpocząć, potrzebne są wskazówki. Twoi Simowie muszą wykonywać odpowiadające danemu miejscu działania, aby pomóc w poszukiwaniu informacji o położeniu skarbu. Podczas dochodzeń otrzymasz różne nagrody, takie jak pradawny relikt i simoleony.

Wykopaliska: Twoi Simowie muszą odwiedzać nowe miejsca wykopalisk na terenie miasta. By to zrobić, również potrzebują wskazówek. Wykonuj tematyczne interakcje, by otrzymać jeszcze więcej pradawnych reliktów.

Wykopaliska – mini-gra: Na wykopaliskach czekają na Ciebie mini-gry! Smallfry daje Ci możliwość przetestowania swoich umiejętności poszukiwawczych i odnalezienia pradawnych reliktów i rzadkich złotych królików! Uważaj jednak – nie wiadomo, gdzie zakopane są nagrody! Aby rozpocząć mini-grę na wykopalisku, musisz posiadać krótkofalówkę. Co 5 godzin będziesz automatycznie otrzymywać krótkofalówkę. Możesz posiadać do 5 krótkofalówek jednocześnie.

Struktura nagród: Wykorzystaj zebrane pradawne relikty i złote króliki, by odebrać nowe, wyjątkowe nagrody! Możesz wybierać, które nagrody chcesz zdobyć w pierwszej kolejności, przekopując się w kierunku skrzyni z główną nagrodą. Dodatkowo, gdy zdobędziesz cały rząd, jako bonus otrzymasz wszystkie warianty kolorystyczne dla każdego przedmiotu.

Oto wyjątkowe przedmioty, które na Ciebie czekają:

Nagrody główne:

– Stół do ping-ponga

– Fryzura z warkoczami dla Simek

– Strój smoka „Britechester” (głowa i korpus) dla Simów i Simek!

 

Nagrody-piramidy

– Drewniany ozdobny kominek

– Drewniany barek

– Drewniane biurko

– Drewniane luksusowe podwójne łóżko

– Kurtka polarowa dla Simek

– Drewniana półka na książki

– Drewniany fotel

– Biurko dla studenta

– Lampa biurkowa

– Waga Temidy

– Ozdobny dywan

– Krzesło na kółkach do biurka

– Tartanowa spódnica dla Simek

– Duży sweter z dekoltem w serek dla Simek

 

Zostań ekspertem od poszukiwania skarbów, czytając nasze porady i wskazówki w FAQ, które znajdziesz tutaj.

Turniej prawdziwych przysmaków

Następnie wpadnij na Turniej prawdziwych przysmaków „Instytut Foxbury” i zdobądź nagrody, które pomogą Twojemu Simowi wyrazić swój osobisty styl, a nawet przerobić dom na przytulny pokój w akademiku. Nagrody związane są z uniwersytetem i obejmują na przykład strój homara, codzienne stroje studenckie, drona, krzesło gracza lub biurko do nauki. Dzięki nim Twoje oceny zdecydowanie się poprawią! 

Nagrody główne:

– Dron

– Łóżko piętrowe

– Strój homara „Foxbury” (głowa i korpus) dla Simów i Simek!

 

Nagrody z pudeł królewskich przysmaków:

– Minilodówka

– Krzesło gracza

– Pojedyncze łóżko

– Krzesło kempingowe

 

Nagrody z pudeł prawdziwych przysmaków:

– Regał „Pokój w akademiku”

– Komoda

– Biurko dla studenta

– Lampa biurkowa

– Plakat ścienny „Napój energetyczny”

– Stos książek

– Spodnie dresowe dla Simek

– Kardigan dla Simów płci męskiej

 

Zdobądź wszystko, czego potrzebujesz, by udowodnić, że jesteś najlepszym piekarzem. Odwiedź nasz Blog FAQ „Turniej prawdziwych przysmaków”.

LamaKurier i ulepszenia misji Wumples

– Zadania LamaKuriera, które dotychczas wymagały „dowolnej kariery, hobby lub związku” będą teraz wymagać tylko „dowolnego wydarzenia”

– Oznacza to, że wydarzenia „Turniej prawdziwych przysmaków”, „Ekowarsztat” oraz „Poszukiwanie skarbów” będą się teraz zaliczać do zwykłych i długich wydarzeń w tych zadaniach LamaKuriera.

– Zwiększyły się szanse wystąpienia zadań LamaKuriera wymagających „dowolnego” wydarzenia (w porównaniu do zadań, które wymagały konkretnie „kariery, hobby lub związku”)

– Dodatkowo wydarzenia „Turniej prawdziwych przysmaków”, „Ekowarsztat” oraz „Poszukiwanie skarbów” wliczają się teraz do celów misji zwykłych i długich wydarzeń w misjach Wumples.

Oto terminy, w których odbędą się wszystkie wydarzenia z tej aktualizacji:

– Poszukiwanie skarbów „Uniwersytet Britechester”: 11-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się w poniedziałek, 28 września

– Misja Wumples – 7-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 4 października

– Turniej prawdziwych przysmaków „Instytut Foxbury”: 15-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 12 października

– Misja Wumples – 7-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 18 października

Używaj hashtagu #TheSimsMobile, kiedy rozmawiasz z innymi graczami i SimGuru za pośrednictwem Twittera  i stukaj dwukrotnie nasze posty na Instagramie!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]