PRZECIEK: Więcej informacji o najnowszym dodatku!

Znamy nazwę 13. dodatku do The Sims 4!

Aktualizacja 31 stycznia 2023 – co nowego?

Transmisja Behind The Sims na żywo! Lista informacji.

Transmisja na żywo Behind The Sims już niedługo!

Dwie nowe kolekcje nadchodzą!

Aktualizacja “Poszukiwanie Skarbów” do The Sims Mobile!

Na stronie TheSims.com pojawił się wpis informujący o nowej aktualizacji do The Sims Mobile, która będzie zawierać Poszukiwania skarbów, o których FAQ pisaliśmy wcześniej.

Oto zawartość tego wpisu:

Sul Sul,

Wzgórza Neptuna mają gościa! Poznaj Samuela „Smallfrya” Fridaya – członka Gildii Odkrywców! Członkowie tej organizacji uwielbiają szukać skarbów, a Samuel przybył tu, by zwerbować Cię do pomocy przy pierwszym poszukiwaniu skarbów! Szukaj wskazówek i znajduj na mapie nowe miejsca wykopalisk, by pomóc Smallfryowi w znalezieniu skarbu. W międzyczasie będziesz zdobywać tematyczne nagrody związane z uczelnią prosto z Dodatku do The Sims 4 – Uniwersytet, by Twoi Simowie mogli pogrywać z życiem na jeszcze więcej sposobów!

Uniwersytet Britechester i Instytut Foxbury to dwie, rywalizujące ze sobą uczelnie, różniące się historią, estetyką oraz specjalizacją. Zaprezentuj ducha walki i postaraj się o nagrody Uniwersytetu Britechester – tradycyjnej, prestiżowej uczelni specjalizującej się w sztuce i naukach humanistycznych! Wpadnij też na turniej prawdziwych przysmaków, który pojawi się później w aktualizacji, oraz zdobywaj nowoczesne i futurystyczne przedmioty z Instytutu Foxbury – uczelni zajmującej się naukami ścisłymi i technologią!

Wydarzenie na żywo „Poszukiwanie skarbów”

Przygotuj swoich Simów na poszukiwanie skarbów! Potrzebne Ci będą szkło powiększające i narzędzia do poszukiwań. Czas zacząć odkrywać wyjątkowe artefakty w wykopaliskach, które pojawiły się w całym mieście! Smallfry i Gildia Odkrywców potrzebują Twojej pomocy – otwórz mapę, by zacząć.

Badania: Kiedy Twój Sim przebywa w domu, musi zacząć badania i naukę, aby odkryć wskazówki, które pomogą odnaleźć kolejny skarb!

Dochodzenia: Odbywają się one w całym mieście. Aby je rozpocząć, potrzebne są wskazówki. Twoi Simowie muszą wykonywać odpowiadające danemu miejscu działania, aby pomóc w poszukiwaniu informacji o położeniu skarbu. Podczas dochodzeń otrzymasz różne nagrody, takie jak pradawny relikt i simoleony.

Wykopaliska: Twoi Simowie muszą odwiedzać nowe miejsca wykopalisk na terenie miasta. By to zrobić, również potrzebują wskazówek. Wykonuj tematyczne interakcje, by otrzymać jeszcze więcej pradawnych reliktów.

Wykopaliska – mini-gra: Na wykopaliskach czekają na Ciebie mini-gry! Smallfry daje Ci możliwość przetestowania swoich umiejętności poszukiwawczych i odnalezienia pradawnych reliktów i rzadkich złotych królików! Uważaj jednak – nie wiadomo, gdzie zakopane są nagrody! Aby rozpocząć mini-grę na wykopalisku, musisz posiadać krótkofalówkę. Co 5 godzin będziesz automatycznie otrzymywać krótkofalówkę. Możesz posiadać do 5 krótkofalówek jednocześnie.

Struktura nagród: Wykorzystaj zebrane pradawne relikty i złote króliki, by odebrać nowe, wyjątkowe nagrody! Możesz wybierać, które nagrody chcesz zdobyć w pierwszej kolejności, przekopując się w kierunku skrzyni z główną nagrodą. Dodatkowo, gdy zdobędziesz cały rząd, jako bonus otrzymasz wszystkie warianty kolorystyczne dla każdego przedmiotu.

Oto wyjątkowe przedmioty, które na Ciebie czekają:

Nagrody główne:

– Stół do ping-ponga

– Fryzura z warkoczami dla Simek

– Strój smoka „Britechester” (głowa i korpus) dla Simów i Simek!

 

Nagrody-piramidy

– Drewniany ozdobny kominek

– Drewniany barek

– Drewniane biurko

– Drewniane luksusowe podwójne łóżko

– Kurtka polarowa dla Simek

– Drewniana półka na książki

– Drewniany fotel

– Biurko dla studenta

– Lampa biurkowa

– Waga Temidy

– Ozdobny dywan

– Krzesło na kółkach do biurka

– Tartanowa spódnica dla Simek

– Duży sweter z dekoltem w serek dla Simek

 

Zostań ekspertem od poszukiwania skarbów, czytając nasze porady i wskazówki w FAQ, które znajdziesz tutaj.

Turniej prawdziwych przysmaków

Następnie wpadnij na Turniej prawdziwych przysmaków „Instytut Foxbury” i zdobądź nagrody, które pomogą Twojemu Simowi wyrazić swój osobisty styl, a nawet przerobić dom na przytulny pokój w akademiku. Nagrody związane są z uniwersytetem i obejmują na przykład strój homara, codzienne stroje studenckie, drona, krzesło gracza lub biurko do nauki. Dzięki nim Twoje oceny zdecydowanie się poprawią! 

Nagrody główne:

– Dron

– Łóżko piętrowe

– Strój homara „Foxbury” (głowa i korpus) dla Simów i Simek!

 

Nagrody z pudeł królewskich przysmaków:

– Minilodówka

– Krzesło gracza

– Pojedyncze łóżko

– Krzesło kempingowe

 

Nagrody z pudeł prawdziwych przysmaków:

– Regał „Pokój w akademiku”

– Komoda

– Biurko dla studenta

– Lampa biurkowa

– Plakat ścienny „Napój energetyczny”

– Stos książek

– Spodnie dresowe dla Simek

– Kardigan dla Simów płci męskiej

 

Zdobądź wszystko, czego potrzebujesz, by udowodnić, że jesteś najlepszym piekarzem. Odwiedź nasz Blog FAQ „Turniej prawdziwych przysmaków”.

LamaKurier i ulepszenia misji Wumples

– Zadania LamaKuriera, które dotychczas wymagały „dowolnej kariery, hobby lub związku” będą teraz wymagać tylko „dowolnego wydarzenia”

– Oznacza to, że wydarzenia „Turniej prawdziwych przysmaków”, „Ekowarsztat” oraz „Poszukiwanie skarbów” będą się teraz zaliczać do zwykłych i długich wydarzeń w tych zadaniach LamaKuriera.

– Zwiększyły się szanse wystąpienia zadań LamaKuriera wymagających „dowolnego” wydarzenia (w porównaniu do zadań, które wymagały konkretnie „kariery, hobby lub związku”)

– Dodatkowo wydarzenia „Turniej prawdziwych przysmaków”, „Ekowarsztat” oraz „Poszukiwanie skarbów” wliczają się teraz do celów misji zwykłych i długich wydarzeń w misjach Wumples.

Oto terminy, w których odbędą się wszystkie wydarzenia z tej aktualizacji:

– Poszukiwanie skarbów „Uniwersytet Britechester”: 11-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się w poniedziałek, 28 września

– Misja Wumples – 7-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 4 października

– Turniej prawdziwych przysmaków „Instytut Foxbury”: 15-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 12 października

– Misja Wumples – 7-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 18 października

Używaj hashtagu #TheSimsMobile, kiedy rozmawiasz z innymi graczami i SimGuru za pośrednictwem Twittera  i stukaj dwukrotnie nasze posty na Instagramie!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami poprzez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez email:

kontakt@simsweek.pl