Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Znamy okładkę i zawartość nowego dodatku

Reklama

O tym, że 15. dodatek do The Sims 4 będzie mieć swoją premierę dowiedzieliśmy się już z przecieku ze sklepu internetowego. Ale te nie ustają. W serwisie X (daw. Twitter) wciąż pojawiają się nowe informacje na temat nadchodzącego rozszerzenia.

Tym razem użytkownik @anadius opublikował trzy zrzuty ekranu, które rzekomo mają przedstawiać pełen opis zawartości The Sims 4 Na wynajem (ang. For rent), okładkę i ikonę.

Tłumaczenie opisu:

Władaj okolicą.

Połącz sąsiadów (dosłownie) i zostań najemcą lub właścicielem wielorodzinnej parceli w The Sims 4 Do wynajęcia Dodatek. Simowie mogą teraz posiadać wiele posiadłości i nimi zarządzać lub wprowadzić się do domu, gdzie znajdą się bliżej innych niż kiedykolwiek (marzenie wścibskich Simów!). W tym tętniącym życiem świecie czekają na Ciebie imprezy składkowe i eksmisje, a także wiele innych niespodzianek. Kup teraz, aby otrzymać The Sims 4 Zestaw „Uliczne jedzenie” do pobrania**, dzięki któremu zdobędziesz dodatkowe przedmioty wprowadzające do domu Simów klimat nocnego bazarku – dostępny w grze w dniu premiery, 7 grudnia.

Główne cechy

Zestaw „Uliczne jedzenie” do pobrania – Wprowadź do domu klimat nocnego bazarku dzięki wózkowi z grillem, parasolowi ulicznemu i koszowi owoców – wszystko to, jeśli złożysz zamówienie pomiędzy 2 listopada a 18 stycznia**.

Nowy typ parceli w mieście – Nowe parcele mieszkalne na wynajem dają Ci szansę na kreatywne podejście do budynków wielorodzinnych. Pozwól swoim Simom wynająć apartament w piwnicy, stwórz dwupoziomowy dom, by trzymać blisko siebie dwie rodziny, lub zbuduj apartament.

Zarządzanie nieruchomościami – Simowie będący właścicielami nieruchomości mogą nimi zarządzać mieszkając wraz z najemcami lub mieszkać osobno, generując dochody z kilku inwestycji jednocześnie. Uważaj – jeśli właściciele nieruchomości nie zadbają o wysoką ocenę mieszkania, najemcy mogą się zbuntować.

Bliżej niż kiedykolwiek – Bliskość może tworzyć harmonię… lub wywoływać zamieszanie! Życia Simów dzielących mieszkanie w końcu zaczną się ze sobą splatać. Mieszkańcy będą spotykać się na imprezach składkowych, w ogrodzie lub w innych częściach wspólnych, przez co znajdzie się wiele okazji do odkrywania sekretów poprzez podsłuchy, węszenie, a nawet włamania.

Tętniące życiem piękno – Odkryj nowy świat pełen możliwości. Odwiedź ogród botaniczny, zostaw ofiarę w domu duchów i odkryj sanktuarium dla zwierząt! Jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Tomarangu jest nocny bazarek, gdzie Simowie mogą odkrywać nowe produkty spożywcze i wyjątkowe przedmioty.

Jak możemy wnioskować po opisie, nasi simowie będą mogli wcielić się we właściciela całego budynku mieszkalnego. Dodatkowo, dzięki zawartości specjalnej, możemy spekulować, że oficjalny zwiastun pojawi się już 2 listopada.

Warto mieć na uwadze, że nie są to informacje potwierdzone przez twórców. Traktujcie powyższy wpis z przymrużeniem oka.

AKTUALIZACJA:

Użytkownik @anadius opublikował również wpis, w którym zawarł “oficjalne” tłumaczenia. Jak wynika z polskich plików, nazwa dodatku to The Sims 4 Do wynajęcia. Zaktualizowaliśmy powyższy opis oraz zdjęcia.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl