The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

PRZECIEK: The Sims 4 Domy na wynajem

Reklama

Przecieki w społeczności The Sims zaczynają być chlebem powszednim. Przed oficjalną zapowiedzią rozszerzenia do The Sims 4, sklepy on-line już aktualizują swoje kategorie o nową pozycję.

Nie inaczej jest i w tym przypadku. O nowym dodatku wiemy z ostatniego odcinka Behind The Sims. W zaprezentowanym wtedy harmonogramie dowiedzieliśmy się o tym, że w tym roku czeka nas premiera trzeciego już rozszerzenia.

Po Razem Raźniej i Ranczo przyszedł czas na… The Sims 4 Domy do wynajęcia. Jak możemy zauważyć na stronie sklepu Instant Gaming, pojawiła się nowa pozycja w rozszerzeniach do The Sims 4. Dodatek ten ma mieć swoją premierę 8 grudnia.Na chwilę obecną nie mamy więcej informacji.

Mimo, że identyczny wyciek sprawdził się w przypadku The Sims 4 Ranczo, informację tę należy traktować z przymrużeniem oka.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl