Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

PRZECIEK: The Sims 4 Domy na wynajem

Reklama

Przecieki w społeczności The Sims zaczynają być chlebem powszednim. Przed oficjalną zapowiedzią rozszerzenia do The Sims 4, sklepy on-line już aktualizują swoje kategorie o nową pozycję.

Nie inaczej jest i w tym przypadku. O nowym dodatku wiemy z ostatniego odcinka Behind The Sims. W zaprezentowanym wtedy harmonogramie dowiedzieliśmy się o tym, że w tym roku czeka nas premiera trzeciego już rozszerzenia.

Po Razem Raźniej i Ranczo przyszedł czas na… The Sims 4 Domy do wynajęcia. Jak możemy zauważyć na stronie sklepu Instant Gaming, pojawiła się nowa pozycja w rozszerzeniach do The Sims 4. Dodatek ten ma mieć swoją premierę 8 grudnia.Na chwilę obecną nie mamy więcej informacji.

Mimo, że identyczny wyciek sprawdził się w przypadku The Sims 4 Ranczo, informację tę należy traktować z przymrużeniem oka.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl