wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4zMODYfikowana: Walentynki 2021

zMODYfikowana: Walentynki 2021

Reklama

Z okazji dzisiejszych walentynek, przygotowaliśmy dla was kilka modyfikacji, które utrzymają was w tym romantycznym nastroju!

LGBT MOD PACK

Ta modyfikacja jest bardzo obszerna, lecz w wielkim skrócie pozwala graczom bardziej wyrazić siebie. Jeśli klikniemy na sima możemy mu nadać orientację, co ma swoje skutki. Dostajemy wiele nowych nastrójników i opcji – możemy pytać innych o orientację i opowiadać o swojej, rozmawiać o marszu i obecnych problemach oraz pisać artykuły o społeczności. Mod zawiera też możliwość organizowania specjalnych wydarzeń (np. z okazji naszego wyjścia z szafy czy protestu na rzecz LGBT) i nadania parceli cechy, która będzie powodowała, że będą przychodzili simowie z danej grupy. W jednej z nowszych wersji moda doszła nawet aspiracja – “działacz LGBT”.  

Kiedy pobierzemy modyfikację mamy w niej plik “homophobia”, który został dodany w celu urealnienia rozgrywki, lecz można go po prostu usunąć.

TŁO W TRYBIE STWÓRZ SIMA

Nie oszukujmy się, niebiesko-zielone tło w trybie tworzenia sima nie jest w klimacie walentynkowym. Oto dwie propozycje od KatVerse, które zdecydowanie bardziej pasują do dzisiejszego święta.

ŚLUBY, RANDKI I PRZYJĘCIA

RUSTIC ROMANCE STUFF

To fanowskie akcesoria stworzone specjalnie na walentynki. W ich zawartość wchodzi ponad 70 przedmiotów – ubrania, fryzury, meble oraz przeróżne dekoracje. Uważam że, ubrania z tego pakietu nadadzą się na różne przyjęcia.

SWEETHEART STUFF

Z tą paczką modyfikacji wasi simowie będą mieli większy wybór ubrań na randkę, a posiadacze pakietu akcesoriów The Sims 4 Moschino otrzymają dodatkowo koszulkę dla par.

BRIDAL COLLECTION STUFF

Ten “pakiet” zawiera kilka uroczych sukien ślubnych. Ich pastelowe odcienie nadadzą się również na walentynkową randkę!

TRYB BUDOWANIA

Jeśli chcecie podkręcić klimat w swojej rozgrywce, meble z motywem serc będą idealne. SIMcredible przygotowała zestaw do sypialni, w którym znajdziemy łóżko, komodę, płatki róż na podłogę a nawet sporą wannę.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama