wtorek, 17 maja, 2022
The SimsWyciek informacji o The Sims 5

Wyciek informacji o The Sims 5

Reklama

6 lipca w serwisie Reddit pojawił się rzekomy przeciek odnośnie kolejnej odsłony serii The Sims. “Piątka” ma mieć swoją premierę w 2023 roku. Zapowiedź zaś pojawić ma się zimą 2021 roku.

WYGLĄD GRY:

🔷Na jeden zapis gry przypada tylko jedna grana rodzina. Jeśli jeden sim z domostwa wyprowadzi się, nie będzie można już nim grać. Gra skupiać ma się na graniu simem i śledzeniu jego historii niżeli skupianiu się na całym mieście.

🔶Cotygodniowe pakiety zawierające przedmioty trybu Budowania/Kupowania i/lub trybu Stwórz Sima. Ma odbywać się to w formie mikropłatności.

🔷Większe pakiety, takie jak dodatki mają wychodzić rzadziej (raz na rok, albo raz na półtora roku). Przyniosą one za to ogromne zmiany w rozgrywce. W planach są już 4 koncepcje: Fauna i flora (połączenie Zwierzaków i Czterech pór roku), Prawdziwe przestępstwa (prawo, kary, możliwość popełniania przestępstw i odbywania za to kary), Nie z tego świata (rzeczy paranormalne, w tym duchy i Mroczny Kosiarz) oraz Wyścig Szczurów (Uniwersytet, możliwość śledzenia sima w pracy oraz możliwość założenia własnego biznesu).

🔶Tryb multiplayer z ograniczeniami – można mieszkać w tym samym świecie, ale nie na tej samej parceli.

🔷Brak stworzonych przez twórców simów, teraz za każdym razem mają generować się nowi.

🔶Grafika ma skupiać się bardziej na realizmie. Ma być ona “bardzo zacieniona”(?).

🔷Otwarty świat (jeden i zawsze ten sam), wielkością ma być podobny do San Andreas z GTA. Zawierać ma miasto, przedmieścia, 2 chatki, lasy z drogami. Każde rozszerzenie będzie dodawało nowe aspekty do świata.

🔶Cechy osobowości będą teraz mieć większe znaczenie, niektóre z nich będą w stanie nawet usunąć podstawowe potrzeby simów.

🔷Wycofanie systemu emocji i powrót nastrójników, tym razem w formie historii / wspomnień które będą wpływały na całe życie sima. Niektóre z tych wspomnień mogą być też szybko zapomniane.

🔶Tryb Budowania ma być lepszy niż ten prezentowany obecnie w Paralives, jednak jest on dalej w bardzo początkowej fazie.

🔷Nowość w postaci niepełnosprawności, chorób przewlekłych czy chorób psychicznych u simów.

🔶Oznaczenie PEGI ma wzrosnąć z PEGI 12 do PEGI 16.

Wszystkie te informacje mają potwierdzić się w 2022 roku.

PAMIĘTAJCIE, ŻE JEST TO TYLKO PRZECIEK I NIE NALEŻY TRAKTOWAĆ TEGO JAKO POTWIERDZONA INFORMACJĘ.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama