Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Wszystkie obiekty z The Sims 4 Industrialny loft!

The Sims 4 Industrialny loft to kolejna Kolekcja, która swoją premierę będzie mieć już 26 sierpnia! Co prawda, została ona dopiero zapowiedziana, a niektórzy szczęśliwcy mogli cieszyć się obiektami dużo wcześniej. To wszystko przez błąd na platformie Steam.

Użytkownik Anadius podzielił się z serwisem SimsCommunity zrzutami ekranu pokazującymi ikony wszystkich obiektów z tej kolekcji.

Warto zaznaczyć, że na ekranie poglądowym rozszerzeń nie pojawiają się wszystkie obiekty z Trybu Budowania.

Oprócz powyższych screenów, sami SimGuru dzielili się zdjęciami obiektów prosto z gry. Dzięki temu możemy zobaczyć jak Kolekcja będzie prezentować się w naszej grze.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl