Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Wszystkie obiekty z The Sims 4 Industrialny loft!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

The Sims 4 Industrialny loft to kolejna Kolekcja, która swoją premierę będzie mieć już 26 sierpnia! Co prawda, została ona dopiero zapowiedziana, a niektórzy szczęśliwcy mogli cieszyć się obiektami dużo wcześniej. To wszystko przez błąd na platformie Steam.

Użytkownik Anadius podzielił się z serwisem SimsCommunity zrzutami ekranu pokazującymi ikony wszystkich obiektów z tej kolekcji.

Warto zaznaczyć, że na ekranie poglądowym rozszerzeń nie pojawiają się wszystkie obiekty z Trybu Budowania.

Oprócz powyższych screenów, sami SimGuru dzielili się zdjęciami obiektów prosto z gry. Dzięki temu możemy zobaczyć jak Kolekcja będzie prezentować się w naszej grze.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl