Przeciek: Pierwsze zdjęcia z The Sims 5!

Nadchodzące nowości w Ekspresowej dostawie!

Pastelowa kolekcja i Codzienne szpargały, dwie nowe kolekcje.

Mieszkania w podstawie The Sims 5!

Promocja na wszystkie rozszerzenia do The Sims 4!

Jak dostać The Sims 4 za darmo?

Transmisja na żywo z The Sims 4 Licealne lata

Na oficjalnym kanale The Sims, w serwisie YouTube, pojawiła się zapowiedziana transmisja na żywo. Twórcy zamierzają pokazać co nieco więcej z nadchodzącego 12. dodatku – The Sims 4 Licealne lata. Stream rozpocznie się o godzinie 20:00, 15 lipca.

Możemy spodziewać się że SimGuru uchylą nam rąbek tajemnicy z nadchodzących obiektów z Trybu Budowania i Kupowania oraz Stwórz Sima. Nie mówiąc tutaj o rozgrywce, którą twórcy na pewno przedstawią.

Oprócz nowej zawartości z płatnego rozszerzenia, spodziewać się możemy nowości w nadchodzącej aktualizacji. Tą oczywiście twórcy również pokryją w dzisiejszej transmisji na żywo.


Po transmisji na żywo, na naszej stronie pojawi się artykuł, w którym wymienimy wszystkie nadchodzące nowości.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami poprzez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio poprzez email:

kontakt@simsweek.pl