Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

The Sims na discordzie! Oficjalny serwer właśnie wystartował

Reklama


Sul sul, Simomaniacy! Discord to popularny serwis społecznościowy oferujący zarówno prywatne serwery dla znajomych, jak i miejsca spotkań  dla większych grup na oficjalnych lub założonych przez fanów serwerach społecznościowych. Dlatego też uznaliśmy, że nie może tam zabraknąć The Sims, i stworzyliśmy nowe centrum społecznościowe dla wszystkich Simomaniaków. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym użytkownikiem Discorda, czy dopiero poznajesz tę platformę, czekamy na Ciebie!

Dołączenie do serwera The Sims – co to oznacza dla Ciebie?

Serwer The Sims na Discordzie to miejsce, gdzie możesz śledzić najnowsze wiadomości na temat swoich ulubionych gier z serii The Sims, porozmawiać z twórcami gier, brać udział w wyzwaniach, znaleźć wskazówki i porady, nawiązywać znajomości, szukać inspiracji, brać udział w konkursach i nie tylko. 

Uruchamiamy serwer z przestrzenią wspólną dla wszystkich Simomaniaków. Użytkownicy będą mogli wybierać różne role zapewniające dostęp do specjalnych obszarów na serwerze poświęconych konkretnym tytułom z serii The Sims. W tych wydzielonych miejscach Simomaniacy mogą rozmawiać o grze, udostępniać linki do galerii i zdjęcia, szukać lub udzielać pomocy w obrębie społeczności, organizować własne wyzwania oraz przeglądać modyfikacje udostępnianie przez ich ulubionych twórców. Po wybraniu roli The Sims 4 otrzymasz dostęp do obszaru poświęconego The Sims 4. W najbliższych miesiącach pojawią się także specjalne obszary poświęcone pozostałym grom, więc czekaj na kolejne aktualizacje. W miarę jak będziemy uruchamiać kolejne sekcje, zyskasz większą kontrolę nad tym, które części będą widoczne, poprzez nadawanie sobie ról dla każdej z gier. 

W chwili premiery serwer będzie obsługiwał języki angielski i hiszpański i będzie obejmował kanały z ogłoszeniami dotyczącymi zarówno tłumaczonych aktualizacji, jak i regionalnych aktualizacji i wydarzeń. Będzie je można odblokować za pomocą nadanej sobie roli. W ciągu najbliższego miesiąca uruchomimy kanały dla brazylijskiego portugalskiego, francuskiego i niemieckiego, a w miarę jak serwer będzie się rozwijał, pomyślimy o dodaniu kolejnych języków. 

To dopiero początek przygody The Sims na Discordzie! Nie możemy się doczekać, aż do nas dołączysz i zobaczysz, jak rozwijają się kreatywność i społeczność.

Dołącz do serwera tutaj.

Dopiero zaczynasz przygodę z Discordem?

Oto kilka pojęć, które warto poznać:

Serwer – zbiorcze określenie całego obszaru, który obejmuje różne kategorie i kanały. Na przykład to jest serwer The Sims obejmujący szereg kategorii i kanałów, na których możesz się udzielać!

Kategoria – grupa kanałów związanych z jednym tematem.

Kanał – rozmowa tekstowa, głosowa, podium lub forum o określonej formie komunikacji.

Podium – kanał, na którym jedna osoba lub kilku użytkowników może prowadzić transmisję głosową lub wideo, a pozostali jej słuchają lub ją oglądają.

Forum – kanał, na którym można zamieszczać posty lub komentarze i reakcje do nich. Są także tagi, dzięki którym łatwo znajdziesz to, czego szukasz.

Rola – rola to znacznik użytkownika nadawany sobie samodzielnie lub przypisywany przez moderatora bądź administratora, dający dostęp do kanałów. Można także wykorzystywać role dla określenia własnej tożsamości. Możesz na przykład wybrać zaimki, tak żeby każdy mógł je zobaczyć. Role są widoczne dla wszystkich po kliknięciu nazwy użytkownika.

Administrator – to osoba, która zarządza serwerem.

Moderator – to osoba, która dba o bezpieczeństwo społeczności. 

Pracownicy – to osoby, które pracują bezpośrednio nad The Sims, od twórców gry po menedżerów ds. społeczności i nie tylko!

Boty – to użyteczne małe roboty, które pomagają zarządzać serwerem i wykonują inne zadania, takie jak automatyczne publikowanie naszych filmów na YouTube.

Powyższy wpis pochodzi ze strony ea.com.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl