Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Zwiastun The Sims 4 Do wynajęcia już jutro!

Reklama

Na oficjalnym kanale The Sims w serwisie YouTube pojawiła się zaplanowana na jutro premiera. Dotyczy ona oczywiście zwiastuna najnowszego rozszerzenia. Niedawno miał miejsce wyciek, z którego mogliśmy wywnioskować, że właśnie 2 listopada pojawi się zwiastun a zarazem możliwość pre-orderu dodatku.

Rzuć okiem na sąsiedzkie sekrety

Jak możemy zauważyć, zdjęcie, którego twórcy użyli do promowania rozszerzenia pochodzi z nowego otoczenia. Jak wynika z przecieku, nowe miasto w The Sims 4 Do wynajęcia ma nosić nazwę Tomarang. Sąsiedztwo ma być inspirowane filipinami i tamtejszą kulturą. Dodatkowo, na okładce, którą mogliśmy zobaczyć w niedawnym wycieku w tle zobaczymy tę samą iglicę. Potwierdza to wcześniejsze przecieki.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl