wtorek, 19 października, 2021
The Sims MobileŚwiąteczna aktualizacja The Sims Mobile!

Świąteczna aktualizacja The Sims Mobile!

Reklama

Sul, sul!

Możecie złożyć sobie zasłużone gratulacje, Simomaniacy – udało nam się dotrwać do końca roku! Nadszedł czas na świętowanie tego szalonego czasu – powodów może być mnóstwo! Jeśli tej zimy planujecie spędzić urlop w ciepłej chacie, gdy na zewnątrz będzie przeraźliwie zimno – rozumiemy Was. W naszej świątecznej aktualizacji z dumą prezentujemy jeszcze więcej ulepszeń rozgrywki, a w naszych wydarzeniach znajdziecie pełno pomysłów na świąteczne dekoracje, co pozwoli Wam przeżyć najlepsze jak dotąd święta.

Poprawki jakościowe

W naszej poprzedniej aktualizacji wprowadziliśmy zmiany w mechanice podstawowych „akcji”. Teraz możesz spędzać więcej czasu, robiąc ze swoimi Simami to, co lubisz. Nasz zespół wprowadził kolejne ulepszenia – daj nam znać, co o nich sądzisz!

Ulepszenie pierwszego domu

 • Jeśli jesteś nowym graczem, zainstalujesz grę i przejdziesz przez samouczek, otrzymasz swój pierwszy dom – tym razem bardziej nowoczesny i z ładnym wystrojem.

Nowy/rozbudowany katalog gry podstawowej

 • Ciesz się mnóstwem nowych strojów, fryzur pochodzących z różnych kultur oraz mebli. Obiekty te będą dostępne dla wszystkich graczy od momentu rozpoczęcia gry.

Ulepszona mechanika „niespodziewanego wyboru”

 • Nieprzewidywalna mechanika będzie rzadziej przerywać wyjątkowe chwile z Twoimi Simami – kilka scenariuszy zostało usuniętych. Mechanika ta będzie teraz dawać o sobie znać w bardziej przystępnych momentach!

Przenoszenie obiektów

 • Czy zdarzyły Ci się trudności w przenoszeniu elementów wystroju w trybie budowania? Teraz możesz przemieszczać obiekty, dotykając ich, bez konieczności przytrzymywania. Gdy ustalisz już, gdzie chcesz przemieścić obiekt, wystarczy, że potwierdzisz swój wybór, przyciskając zielony „ptaszek”.

Misja sezonowa „12 dni Wumples”

Królik Wumples przybywa z wizytą na Wzgórza Neptuna – ma dla Ciebie specjalną misję! Wracaj każdego dnia, wykonuj zadania i zdobądź nawet 12 przedmiotów sezonowych! Z pewnością spodobają Ci się takie nagrody sezonowe, jak tradycyjna menora, girlanda „Wesoła Chanuka”, girlanda „Eden”, stos prezentów, elegancki świecznik kinara, obraz „Radosna Kwanzaa” i nie tylko!

Poszukiwania skarbów

Podczas Poszukiwania skarbów „Pozdrowienia świąteczne” wykorzystaj nowe, zimowe nagrody, które pomogą Ci idealnie ozdobić Twoją przytulną chatę! Gdy na dworze będzie zimno, Twoi Simowie z chęcią umoszczą się przy kominku w otoczeniu takich przedmiotów, jak sezonowa girlanda, wiszące skarpety, świąteczne drzewko czy schody. Dodajmy do tego trochę drewnianych elementów, takich jak komoda, stół, stolik i nie tylko!

Wprowadziliśmy też nową opcję „Zestaw poszukiwacza skarbów”. Podobnie jak kupon mistrza przysmaków, pomocna dłoń obfituje w korzyści i jest dostępna na początku wydarzenia przez ograniczony czas. Jak przystało na prawdziwych poszukiwaczy skarbów, Simowie będą nosić w trakcie wydarzeń ubrania inspirowane strojami archeologów. Dodatkowo:

 • Natychmiast odblokuj wszystkie wydarzenia i premie do wskazówek
 • Zbierz do 10 podejść do minigier
 • Zdobądź wyjątkowy przedmiot do trybu budowania/kupowania lub trybu Stwórz Sima
 • Zdobądź pakiet żetonów do wydarzenia, które przydadzą Ci się do odbierania swoich ulubionych nagród!

Poniżej znajdziecie terminy wydarzeń, a tutaj szczegóły FAQ Poszukiwania skarbów.

Turnieje prawdziwych przysmaków

Czas pożegnać rok 2020 największą imprezą tego roku! Piekarnia w Zielonym Zakątku przejdzie metamorfozę z okazji specjalnego, zimowego wyzwania Turnieju prawdziwych przysmaków! Zorganizowanie imprezy noworocznej wymaga dużo pracy. Przygotowaliśmy więc dla Ciebie najlepsze ozdoby, które pomogą Ci przemienić dom w wytworną imprezownię! Do nagród wydarzenia „Gala noworoczna” należą: wytworna suknia i fryzura z gwieździstą opaską, a do tego odliczająca czas kula dyskotekowa, fajerwerki, wózek barowy, szampańska wieża i nie tylko!

Poniżej znajdziecie terminy wydarzeń, a tutaj wskazówki, które pomogą Wam osiągnąć mistrzostwo w pieczeniu!

Oto terminy, w których odbędą się wszystkie wydarzenia z tej aktualizacji:

 • Poszukiwanie skarbów „Pozdrowienia świąteczne” – 11-dniowe wydarzenie rozpoczynające się w poniedziałek, 14 grudnia
 • Misja „12 dni Wumples” – 12-dniowe wydarzenie specjalne, które rozpocznie się 16 grudnia
 • Misja Wumples – 7-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 18 grudnia
 • Turniej prawdziwych przysmaków „Gala noworoczna” – 11-dniowe wydarzenie rozpoczynające się 28 grudnia
 • Misja Wumples – 7-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 28 grudnia
 • Misja Wumples – 7-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 9 stycznia
 • Poszukiwanie skarbów „Zimowa Kraina Czarów” – 11-dniowe wydarzenie rozpoczynające się w poniedziałek, 11 stycznia
 • Turniej prawdziwych przysmaków „Czarujące wyroby”: 11-dniowe wydarzenie rozpoczynające się 25 stycznia
 • Misja Wumples – 7-dniowe wydarzenie, które rozpocznie się 29 stycznia

Życzymy wszystkim wesołych świąt! Nie zapomnijcie pokazać nam, w jaki sposób Wasi Simowie świętują nowy rok. Dodajcie hasztag #TheSimsMobile na Twitterze oraz Instagramie!

Już dziś pobierz The Sims Mobile za pośrednictwem Apple lub Google Play!

Tekst pochodzi ze strony thesims.com!

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama