wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4Pakiet RozgrywkiPRZECIEK: Odświeżone The Sims 4 Dzień w Spa już niedługo!

PRZECIEK: Odświeżone The Sims 4 Dzień w Spa już niedługo!

Reklama

Jak podaje serwis SimsCommunity, wczorajszej nocy twórcy dokonali kilka zmian na oficjalnej stronie dedykowanej The Sims 4 Dzień w Spa.

Wyszukiwarka Google zdążyła zapisać nagłówek i całą zawartość strony. Razem z nowymi zdjęciami promującymi!

Odświeżamy twój dzień w spa!

Odświeżenie pakietu jest wtedy, gdy bierzemy jego główny rdzeń i rozszerzamy go dodając nowe funkcje, które polepszają doświadczenie z gry. To nie jest coś, co trzeba będzie dokupić. Wszystkie nowości otrzyma każdy kto posiada ten pakiet, albo kupi go po odświeżeniu. (Dla osób, które posiadają Dzień w Spa, będzie to darmowa aktualizacja)

Odwiedź spa

Nowa cecha nadchodzi! Simowie o wysokich wymaganiach mogą zmagać się w trywialnymi rzeczami, wizyta w spa pozwoli jednak uwolnić się od złych myśli.

Skup się na swojej kondycji

Nie zapomnij zaprosić dzieci (tak, od teraz dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z jogi). Zdobądź kilka simoleonów ucząc innych simów, jak znaleźć kontrolę poprzez uważność. Przenieś siebie na wyższy poziom i aspiruj aby zostać Guru Zen albo specjalistą ds. Samoopieki.

Rozpieszczaj się

Zakończ swój relaks w spa robiąc manicure, pedicure oraz maseczki na twarz. Dzięki nowej aspiracji, simowie Poszukujący wewnętrznego spokoju będą chcieli rozpieszczać się bardziej niż jakikolwiek inny sim!

Wyraź siebie, komfortowo

Od teraz twoi simowie mogą zrobić sobie paznokcie. Nowe kolory, kształty pozwalają simom zaprezentować się indywidualnym stylem.

Wyszukiwarce Google udało się również zapisać wszystkie nowe zdjęcia. Widać na nich wszystkie opisane powyżej nowości, ale również zmieniony wygląd niektórych obiektów! Obiekty takie jak Ławeczka do medytacji, Krzesło do zabiegów czy też Stół do masażu otrzymają nowe warianty.

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Reklama

Artykuły

Reklama