Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

PRZECIEK: Odświeżone The Sims 4 Dzień w Spa już niedługo!

Reklama

Jak podaje serwis SimsCommunity, wczorajszej nocy twórcy dokonali kilka zmian na oficjalnej stronie dedykowanej The Sims 4 Dzień w Spa.

Wyszukiwarka Google zdążyła zapisać nagłówek i całą zawartość strony. Razem z nowymi zdjęciami promującymi!

Odświeżamy twój dzień w spa!

Odświeżenie pakietu jest wtedy, gdy bierzemy jego główny rdzeń i rozszerzamy go dodając nowe funkcje, które polepszają doświadczenie z gry. To nie jest coś, co trzeba będzie dokupić. Wszystkie nowości otrzyma każdy kto posiada ten pakiet, albo kupi go po odświeżeniu. (Dla osób, które posiadają Dzień w Spa, będzie to darmowa aktualizacja)

Odwiedź spa

Nowa cecha nadchodzi! Simowie o wysokich wymaganiach mogą zmagać się w trywialnymi rzeczami, wizyta w spa pozwoli jednak uwolnić się od złych myśli.

Skup się na swojej kondycji

Nie zapomnij zaprosić dzieci (tak, od teraz dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z jogi). Zdobądź kilka simoleonów ucząc innych simów, jak znaleźć kontrolę poprzez uważność. Przenieś siebie na wyższy poziom i aspiruj aby zostać Guru Zen albo specjalistą ds. Samoopieki.

Rozpieszczaj się

Zakończ swój relaks w spa robiąc manicure, pedicure oraz maseczki na twarz. Dzięki nowej aspiracji, simowie Poszukujący wewnętrznego spokoju będą chcieli rozpieszczać się bardziej niż jakikolwiek inny sim!

Wyraź siebie, komfortowo

Od teraz twoi simowie mogą zrobić sobie paznokcie. Nowe kolory, kształty pozwalają simom zaprezentować się indywidualnym stylem.

Wyszukiwarce Google udało się również zapisać wszystkie nowe zdjęcia. Widać na nich wszystkie opisane powyżej nowości, ale również zmieniony wygląd niektórych obiektów! Obiekty takie jak Ławeczka do medytacji, Krzesło do zabiegów czy też Stół do masażu otrzymają nowe warianty.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl