The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

zMODYfikowana: The Sims 4 Modny sklep Kolekcja

Reklama

Zaprezentowanie Kolekcji nie obeszło się bez kontrowersji. Jednej grupie graczy nie odpowiada cena, niektórym tematyka. Inni zaś widzą to jako okazję do wprowadzenia zupełnie czegoś innego do gry.

W tą ostatnią grupę wpisują się również twórcy zawartości zmodyfikowanej do gry. Dla nich jest to okazja do stworzenia zestawów obiektów czy ubrań podpisując się pod Kolekcje.

Kiedyś twórcy takowe zestawy podpisywali jako Fanowski pakiet akcesoriów. Z czasem jednak akcesoria zaczęły przynosić do gry coraz więcej zawartość, a więc 15 obiektów zmodyfikowanych przestało się już wpisywać w kanon pakietów akcesoriów.

The Sims 4 Modny sklep Kolekcja

Twórca Nando również wpadł na pomysł stworzenia Kolekcji. Jego inspiracją do stworzenia jej było uzupełnienie sklepów z ubraniami z The Sims 4 Witaj w pracy o nowe, urealistyczniające obiekty i nieco nowej rozgrywki.

Cechy kluczowe:

  • Ponad 25 nowych obiektów
  • Modularne wieszaki na ubrania (wolnostojący, naścienny i hak wystawowy) z możliwością powieszenia na nich ubrań
  • Ubrania na wieszakach i nowe lustra pobierają od simów 200§ gdy chcemy zmienić mu strój (można podwyższyć tą cenę znacznikami biznesowymi z The Sims 4 Witaj w pracy)
  • Ubrania na wieszakach można sprzedawać dzięki systemowi sprzedaży z The Sims 4 Witaj w pracy
  • Animowane drzwi do przebieralni
  • Animowane ekrany promujące (W Trybie Życia można zmienić co ma się na nich wyświetlać, nazwy będą zmienione w przyszłej aktualizacji)
  • Wszystkie obiekty można wyszukać poprzez wpisanie „Nando” w wyszukiwarkę

Dzięki współpracy z Nando, nasza redakcja mogła przygotować dla was przegląd obiektów z tej Kolekcji. Samych obiektów, ponieważ rozgrywkę zostawiamy do odkrycia zainteresowanym graczom.

Przegląd

The Sims 4 Modny sklep Kolekcja (ang. Fashion store Kit) zawiera jedynie obiekty z trybu kupowania i budowania.

Przyjrzyjcie się lepiej wszystkim obiektom:

Nieliczne obiekty, t.j. lampy, ozdoby na półce za ladą, krzesła i znak sklepowy pochodzą z gry podstawowej i rozszerzeń. Nie są one częścią Kolekcji.

Pobierz teraz!

Kolekcja obecnie dostępna jest jedynie dla patronów Nando w serwisie Patreon. Udostępniona publicznie będzie zaś w okolicach 7 maja.

Warto śledzić Nando w serwisie Twitter by być na bieżąco z tą Kolekcją, jak i resztą jego projektów.!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]