Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Nowa aktualizacja do The Sims 4 – 21.01.2021

Reklama

W grze pojawiła się dzisiaj zupełnie nowa aktualizacja. Wprowadza ona kilka nowości, jak i poprawek błędów.

Przed tą aktualizacją, jak i przed każdą inną, zalecamy przeniesienie folderu Mods poza folder The Sims 4 i później sprawdzenie które modyfikacje są kompatybilne z dzisiejszą aktualizacją, a które wymagają aktualizacji.

O wszystkich nowościach możecie przeczytać w oficjalnej Liście zmian:

PC: 1.70.84.1020 / Mac: 1.70.84.1220

Konsola: Wersja 1.37

Nadchodzi coś nadprzyrodzonego…

Cała rzesza nowych, upiornych istot nie może się doczekać, by Cię poznać. Nie wszystkie z nich będą próbowały Cię wystraszyć – niektóre są całkiem urocze. Tak czy inaczej, życia Twoich Simów staną się trochę bardziej… nie z tego świata. Nadszedł czas na trochę paranormalności.

Bu! Udało nam się Cię przestraszyć? Pewnie nie…

Mamy za to coś, co może Cię zainteresować – od tej aktualizacji Twoi Simowie będą mogli przeżywać nową emocję. Dzieli się ona na dwa poziomy. Simowie będą mogli być przestraszeni oraz przerażeni. Gdy okaże się, że Twój Sim jest zbyt przerażony, by coś zrobić, będzie miał w zanadrzu kilka sposobów na uspokojenie się… sposobów, których oczywiście nie znam… *rozbiegany wzrok*

Istnieje kilka metod, których Twoi Simowie mogą użyć, by uwolnić się od strachu. Takie czynności, jak chowanie się pod kołdrą lub wrzeszczenie bez ładu i składu mogą na powrót przywrócić ich do normalnego stanu. Wiele premii z poprzednich dodatków zostanie zaktualizowanych i sklasyfikowanych jako „przestraszone” lub „przerażone”. Życie Twoich Simów nabierze nowego wymiaru, tak jakby zaczęli żyć w 4d! *szepty* Aha… to nie o to chodzi w 4d? Nieważne.

Dodatkowo Simomaniacy korzystający z Razer Chroma (podświetlenie Single Zone Chroma RGB Lighting nie jest obsługiwane) mogą jeszcze bardziej zanurzyć się w świat The Sims, przenosząc go na własne biurko. Podświetlenie Razer Chroma odzwierciedli nastroje wybranych Simów*, barwy będą pasować do motywu przewodniego odwiedzanego przez Ciebie sekretnego świata i nie tylko. Jeśli nie przemawia do Ciebie dynamiczne podświetlenie, możesz je wyłączyć w menu Opcje gry > Inne.

*Aby móc korzystać z dynamicznego podświetlenia, musisz posiadać system Windows z zainstalowanym oprogramowaniem Razer Synapse.

– SimGuruRad i SimGuruRusskii

Przejdźmy do poprawek:

The Sims 4

 • Naprawiliśmy problem powodujący zawieszanie się gry podczas użycia platform, po którym niemożliwe było jej wznowienie.
 • Coś dla Simomaniaków grających na Xbox One: naprawiliśmy błąd, wskutek którego po kilku godzinach gry występowały zakłócenia dźwięku.
 • Opcja „Załaduj zmywarkę do naczyń” przy pustych naczyniach pozostawionych na blacie nie będzie już wyświetlać się na szaro. Tak naprawdę była to wiadomość od wszechświata informująca, że jeden talerz to trochę za mało, by uruchamiać zmywarkę.
 • Ten redaktor oraz zespół odpowiedzialny za lokalizację poprawili parę literówek, błędów kapitalizacji oraz ulepszyli niektóre tłumaczenia we wszystkich dodatkach – tak jak to zazwyczaj ma miejsce we wszystkich aktualizacjach.

Zostań gwiazdą

 • Simowie mogą znów rezygnować z pogoni za sławą w menu opcji. Simoleony i błyskotki to nie wszystko. Liczy się to, co masz w środku.

Śnieżna eskapada

 • Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że zablokowane przedmioty z trybu Stwórz Sima pojawiały się podczas losowego generowania ubrań w trybie Stwórz Sima. I skończyły się „zakupy przez szybę” =(

Wyprawa na Batuu

 • Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że gra zawieszała się, gdy Sim był przez chwilę bezczynny na Batuu. Całym sercem jestem za tym, by ciągle angażować się w jakieś aktywności, ale chwila oddechu (lub gapienia się… znaczy, podziwiania Kylo) i już zawieszka? Przecież nie da się zrobić wszystkiego naraz.

Kompaktowe wnętrza

 • Dzieci nie będą już lewitować nad łóżkami chowanymi ani wykonywać na nich interakcji „Ostrzeż o niebezpieczeństwie łóżka”. Wygląda na to, że zaczęły one chodzić na zajęcia z lewitacji, nieźle!
 • Maratończyk będzie teraz poprawnie wyświetlał klasę zużycia energii elektrycznej. Zużywając prąd w grze, zużywasz też prąd w prawdziwym życiu!
 • Simomaniacy posiadający Cztery pory roku zobaczą na maratończyku oraz maratończyku naściennym interakcję „Poszukiwanie pisanek”.

Włóczkowe historie

 • Posiadacze kotów, radujcie się! Stworzone przez koty kłębki włóczki można teraz mieć na własność. Coś takiego! Niech żyją zabawki! Aż na horyzoncie nie pojawi się inna ciekawa rzecz…
 • Naprawiliśmy problem, który sprawiał, że Simowie nieposiadający cechy „Kleptoman” mogli przeprowadzić interakcję „Spróbuj to zwędzić” na kłębkach włóczki oraz koszykach z włóczką. Kleptomani, radujcie się – macie teraz swoją interakcję na wyłączność…
 • Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że powiadomienie o zdobyciu aspiracji Pani/Pan włóczki nie były wyświetlane.
 • Stopy Simów nie będą już zapadać się w podłodze, gdy nagle postanowią oni przestać bujać się w fotelu bujanym (anulują interakcję). .. Nieważne, kontynuuj.

Po wykonaniu interakcji „Ucz dziergać” można będzie wykonywać inne interakcje takie jak „Dziergaj”. Oznacza to, że po nauczeniu dziergania będzie można dziergać. Chyba tak właśnie powinno być!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl