The Sims 4 przecenione nawet o połowę

Przeciek: Poznajcie The Sims 4 Zakochaj się!

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Logo EA Help z tekstem „Help” zapisanym białymi literami na gradientowym czerwono-fioletowym tle. Litera „EA” jest ujęta w białe kółko po lewej stronie słowa „Pomoc”, co przypomina tętniącą życiem estetykę gry The Sims.

Musicie zaktualizować The Sims 4, bo inaczej nie włączycie gry

Reklama

Aktualizacje do The Sims 4 są nierozłączną częścią wielu dyskusji. Jedni od razu aktualizują swoją grę, inni czekają na kolejną aktualizację, żeby rozwiązała ona błędy, które poprzednia dodała. EA zakazuje takiej taktyki i każe wszystkim aktualizować grę od razu, bo inaczej nie włączymy gry.

Jak podaje @EAhelp na swoim profilu w serwisie X, do 10 czerwca wszyscy mają czas na zaktualizowanie swojej gry. Gracze, którzy do tego czasu tego nie zrobią, nie będą mogli włączyć swojej gry. Jednak nie na stałe, a wyłącznie do czasu gdy ją znów zaktualizują. Jest to część prac konserwacyjnych EA App.

W skrócie mówiąc, granie w The Sims 4 będzie możliwe wyłącznie na najnowszej wersji gry. Jeżeli dostępna jest nowsza wersja niż ta, którą my obecnie posiadamy, oznacza to, że do czasu aktualizacji nie uruchomimy naszej gry.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl