Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

The Sims 4 Życie na Farmie już w lipcu?!

Reklama

Kilka dni temu, amerykańska piosenkarka muzyki country – Caylee Hammack udostępniła na swoim profilu na Twitterze film, który pokazuje kulisy nagrywania jednej z jej piosenek w języku Simlish.

Piosenka nosi tytuł “Small Town Hypocrite” i swoją premierę miała w lutym ubiegłego roku.

W życiu nie pomyślałam, że będe mogła nagrać wersję swojej piosenki w języku Simlish! The Sims to gra, w którą grałam odkąd byłam dzieckiem. Dziękuję EA za możliwość bycia częścią nowego rozszerzenia do The Sims!

NEVER did I ever think I would do a Simlish version of one of my songs for a game I’ve played since I was a kid. Thank you @EA for letting me be a part of the newest package for @TheSims.

Piosenkarka już na samym początku swojego nagrania wspomina o farmie. Przetłumaczyliśmy dla was każde słowo wypowiedziane przez Caylee na powyższym nagraniu:

Bawiłam się wtedy farmami w The Sims, które jeszcze wtedy były czarno-białe, jak te małe kwadraciki. Odkąd byłam małym dzieckiem, grałam już chyba we wszystkie części The Sims. A na swoim obecnym komputerze mam może z 1000 godzin przegranych? Uwielbiam kontrolować, a to jest świat, którym mogę kontrolować. Więc gdy jadę w trasę [koncertową], gram i tworzę świat, w którym kontroluję ludzi i robię to, co dla nich najlepsze.

Możemy zapewnić, że ta piosenka nie jest częścią pakietu rozgrywki The Sims 4 Wystrój marzeń. Dlatego właśnie możemy przypuszczać, że będzie to część dodatku, który został zapowiedziany w Letnim harmonogramie The Sims. Warto wspomnieć, że grafika z owego harmonogramu mówiła o rozszerzeniu, które utrzyma nas bliżej natury. Czy to nie brzmi jak farma?

Ciekawym jest również to, że autorka użyła w swoim poście emotikony wróżki. Co prawda może być to jedynie zwykły zbieg okoliczności, ale kto wie? Może następny dodatek przyniesie dwie wyczekiwane przez graczy nowości?

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl