wtorek, 5 lipca, 2022
The Sims 4DodatekThe Sims 4 Życie na Farmie już w lipcu?!

The Sims 4 Życie na Farmie już w lipcu?!

Reklama

Kilka dni temu, amerykańska piosenkarka muzyki country – Caylee Hammack udostępniła na swoim profilu na Twitterze film, który pokazuje kulisy nagrywania jednej z jej piosenek w języku Simlish.

Piosenka nosi tytuł “Small Town Hypocrite” i swoją premierę miała w lutym ubiegłego roku.

W życiu nie pomyślałam, że będe mogła nagrać wersję swojej piosenki w języku Simlish! The Sims to gra, w którą grałam odkąd byłam dzieckiem. Dziękuję EA za możliwość bycia częścią nowego rozszerzenia do The Sims!

NEVER did I ever think I would do a Simlish version of one of my songs for a game I’ve played since I was a kid. Thank you @EA for letting me be a part of the newest package for @TheSims.

Piosenkarka już na samym początku swojego nagrania wspomina o farmie. Przetłumaczyliśmy dla was każde słowo wypowiedziane przez Caylee na powyższym nagraniu:

Bawiłam się wtedy farmami w The Sims, które jeszcze wtedy były czarno-białe, jak te małe kwadraciki. Odkąd byłam małym dzieckiem, grałam już chyba we wszystkie części The Sims. A na swoim obecnym komputerze mam może z 1000 godzin przegranych? Uwielbiam kontrolować, a to jest świat, którym mogę kontrolować. Więc gdy jadę w trasę [koncertową], gram i tworzę świat, w którym kontroluję ludzi i robię to, co dla nich najlepsze.

Możemy zapewnić, że ta piosenka nie jest częścią pakietu rozgrywki The Sims 4 Wystrój marzeń. Dlatego właśnie możemy przypuszczać, że będzie to część dodatku, który został zapowiedziany w Letnim harmonogramie The Sims. Warto wspomnieć, że grafika z owego harmonogramu mówiła o rozszerzeniu, które utrzyma nas bliżej natury. Czy to nie brzmi jak farma?

Ciekawym jest również to, że autorka użyła w swoim poście emotikony wróżki. Co prawda może być to jedynie zwykły zbieg okoliczności, ale kto wie? Może następny dodatek przyniesie dwie wyczekiwane przez graczy nowości?

Reklama
Tobiasz
Tobiasz jest ojcem założycielem Sims Week. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści.

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
weronika
weronika
1 czerwca 2021 08:39

Hej! trochę nie rozumiem co wspólnego może mieć emotikonki wróżki do życia na farmie…. podpowiecie?

Lena
Lena
1 czerwca 2021 17:13
Odpowiedz   weronika

może będzie jakaś specjalna interakcja wróżki, które będą się pojawiać na farmach? dobre wróżki pomagające w pracy farmera oraz te złe, a raczej złośliwe, które będą psocić. Coś jak krasnoludki czy duchy. Ja tak to widzę, bo wątpię, by poszli w kierunku połączenia farmy i nadprzyrodzonego świata, że możemy zamieć się we wróżki i po prostu stać się kimś innym. Ale nie mogę się tego doczekać 🙂

Reklama

Artykuły

Reklama