8 nowych rzeczy w The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nowe zdjęcia z The Sims 4 Domowy kucharz Akcesoria

Nadszedł czas na jesienne przeceny The Sims 4

Nowy dodatek jeszcze w tym roku

Wielki powrót pakietów akcesoriów

Wrześniowe Behind The Sims już niedługo

Znamy nazwę 13. dodatku do The Sims 4!

O tym, że do gry nadchodzi dodatek dowiedzieliśmy się już podczas The Sims Summit w październiku. Wtedy wiedzieliśmy, że nadchodzi, ale nic więcej. Nie znaliśmy nawet okresu w którym ma mieć on swoją premierę.

Więcej szczegółów dowiedzieliśmy się podczas ostatniego harmonogramu. To wtedy twórcy zapowiedzieli, że dodatek nadchodzi już w najbliższych trzech miesiącach. Podczas ostatniej transmisji Behind The Sims dostaliśmy mały przedsmak tego, o czym może być dodatek. Był to dosłownie kilkusekundowy klip, gdzie zobaczyć mogliśmy rodzinę w drzwiach. Wideo ujawniło też rąbek tajemnicy, dowiedzieliśmy się, że pełen zwiastun nadciąga już 2 lutego!

Na przeróżnych forach zaczęły się spekulacje, jaki może być motyw przewodni dodatku? Wszędzie mówi się o rodzinie. Nawet sam klip podczas Behind The Sims był ozdobiony napisem “Poznaj rodzinę”.

Użytkownik @LuddySimmer pochwalił się na Twitterze swoim znaleziskiem. Jest to zrzut ekranu przedstawiający miniaturę najnowszego zwiastuna. Możemy nieco bardziej przyjrzeć się renderowi jaki znajdziemy na okładce i co najważniejsze… Samej nazwie. W anglojęzycznej wersji będzie to The Sims 4 Growing Together. Co w wolnym tłumaczeniu oznacza “Dorastanie razem”. Nie znamy jeszcze oficjalnej polskiej nazwy.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl