The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Znamy nazwę 13. dodatku do The Sims 4!

Reklama

O tym, że do gry nadchodzi dodatek dowiedzieliśmy się już podczas The Sims Summit w październiku. Wtedy wiedzieliśmy, że nadchodzi, ale nic więcej. Nie znaliśmy nawet okresu w którym ma mieć on swoją premierę.

Więcej szczegółów dowiedzieliśmy się podczas ostatniego harmonogramu. To wtedy twórcy zapowiedzieli, że dodatek nadchodzi już w najbliższych trzech miesiącach. Podczas ostatniej transmisji Behind The Sims dostaliśmy mały przedsmak tego, o czym może być dodatek. Był to dosłownie kilkusekundowy klip, gdzie zobaczyć mogliśmy rodzinę w drzwiach. Wideo ujawniło też rąbek tajemnicy, dowiedzieliśmy się, że pełen zwiastun nadciąga już 2 lutego!

Na przeróżnych forach zaczęły się spekulacje, jaki może być motyw przewodni dodatku? Wszędzie mówi się o rodzinie. Nawet sam klip podczas Behind The Sims był ozdobiony napisem „Poznaj rodzinę”.

Użytkownik @LuddySimmer pochwalił się na Twitterze swoim znaleziskiem. Jest to zrzut ekranu przedstawiający miniaturę najnowszego zwiastuna. Możemy nieco bardziej przyjrzeć się renderowi jaki znajdziemy na okładce i co najważniejsze… Samej nazwie. W anglojęzycznej wersji będzie to The Sims 4 Growing Together. Co w wolnym tłumaczeniu oznacza „Dorastanie razem”. Nie znamy jeszcze oficjalnej polskiej nazwy.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]