Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

PRZECIEK: Więcej informacji o najnowszym dodatku!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Niemiecki sklep cw-mobile.de opublikował znacznie więcej informacji na temat nadchodzącego dodatku do The Sims 4. Dzięki wtopie tego sklepu zobaczyć możemy niemiecka okładkę rozszerzenia jak i zrzut ekranu. A na tym możemy zobaczyć nieco więcej z rozgrywki.

Zgodnie z tradycją, przy zakupie dodatku do pewnego czasu, każdy otrzyma 3 gratisy, w tym przypadku nie będzie inaczej. Jeżeli zakupimy dodatek do 27 kwietnia, do naszej gry trafią 3 dodatkowe obiekty: huśtawki, zjeżdżalnia jak i nosidełko dla niemowląt.

Oprócz tego, w niemieckim sklepie pojawił się również opis całego dodatku. Przetłumaczony opis możecie znaleźć poniżej.

Chcemy też zaznaczyć, że niektóre elementy jak i nazewnictwo może zostać zmienione w polskiej wersji językowej.

Wzmacniaj więzi rodzinne, twórz przyjaźnie lub wrogości i odkryj prawdziwą siebie dzięki Dodatkowi The Sims™ 4 Dorastajmy razem! Sposób, w jaki Twoi Simowie tworzą relacje z innymi Simami — od członków rodziny po nowych znajomych — jest teraz bardziej zróżnicowany i głębszy. Zarówno zaplanowane wydarzenia, takie jak piżama party, jak i nieoczekiwane kamienie milowe, takie jak kryzys wieku średniego, kształtują Twoich Simów i ich relacje.

DŁUGOTRWAŁY WPŁYW

Najważniejsze decyzje i kamienie milowe pomagają kształtować osobowość Twoich Simów. Odblokowuj i zmieniaj cechy osobowości, gdy Twoi Simowie doświadczają kryzysów wieku średniego, wprowadzają się do członków rodziny i nie tylko przez całe życie. Odkrywanie siebie to zadanie na całe życie.

DYNAMIKA SPOŁECZNA

Czasami Simowie po prostu pasują do siebie jak garnek i pokrywka. Na imprezie Twój Sim może spotkać Sima, z którym łączy ich natychmiastowa więź — lub którego początkowo nienawidzi. Twój Sim ma teraz preferencje, które określają, z którymi Simami jest kompatybilny i które spotkania mogą prowadzić do działań wojennych.

WIĘZI RODZINNE

Relacje między spokrewnionymi Simami są znaczące i złożone. Idąc razem przez życie, doświadczą zarówno dramatycznych, jak i jednoczących chwil, które mają wpływ na dynamikę rodziny i relacje między jej członkami.

IDEALNE DLA RODZIN

Położona nad zatoką San Sequoia była niegdyś małą wioską rybacką, która rozwinęła się w tętniące życiem miasto. Tutaj znajdziesz spokojne przedmieścia, tętniące życiem centrum rekreacyjne, zwartą społeczność i wpływową rodzinę – Roblesów.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl