Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Nowe kolekcje: Piwniczne skarby i zielony zakątek!

Reklama

Na oficjalnym profilu @eapolska pojawiła się zapowiedź nadchodzącej zawartości do The Sims 4. Są to dwie kolekcje, które przedstawione zostały w domowym harmonogramie. Wtedy nie wiedzieliśmy o nich nic. Teraz to się zmieniło!

Dwie nowe kolekcje swoją premierę będą miały już 20 kwietnia. Obydwie skupiają się na trybie budowania. Każda z nich jednak mocno różni się tematyką.

The Sims 4 Zielony zakątek

Kolekcja The Sims 4 Zielony zakątek będzie skupiała się na roślinności. Głownie będą to szklarnie i ogrody naszych simów. Oprócz nowych okien i drzwi znajdziemy dużo szpargałów, które urozmaicą naszą zieloną przestrzeń.

Zbuduj spokojny azyl i spędź trochę czasu wśród roślin z #TheSims4ZielonyZakątek! Zorganizuj swoje perfekcyjne stanowisko w szklarni, podziwiaj uspokajającą zieleń i żyj swoimi ogrodowymi fantazjami!

The Sims 4 Piwniczne skarby

Kolekcja The Sims 4 Piwniczne skarby skupi się na mniej używanej części domów naszych simów. Dzięki nowym obiektom, nasi simowie będą mogli poczuć się jak w faktycznej piwnicy, otoczeni pudłami i starymi przedmiotami.

Odkryj zapomniane ulubione i używane klejnoty wraz z #TheSims4PiwniczneSkarby! Dzięki zużyciu wynikającemu z częstego użytkowania i miłości, stwórz zupełnie nowe wspomnienia ze starych przedmiotów, które dodadzą odrobinę historii do wystroju!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl