Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Nowe kolekcje: Piwniczne skarby i zielony zakątek!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Na oficjalnym profilu @eapolska pojawiła się zapowiedź nadchodzącej zawartości do The Sims 4. Są to dwie kolekcje, które przedstawione zostały w domowym harmonogramie. Wtedy nie wiedzieliśmy o nich nic. Teraz to się zmieniło!

Dwie nowe kolekcje swoją premierę będą miały już 20 kwietnia. Obydwie skupiają się na trybie budowania. Każda z nich jednak mocno różni się tematyką.

The Sims 4 Zielony zakątek

Kolekcja The Sims 4 Zielony zakątek będzie skupiała się na roślinności. Głownie będą to szklarnie i ogrody naszych simów. Oprócz nowych okien i drzwi znajdziemy dużo szpargałów, które urozmaicą naszą zieloną przestrzeń.

Zbuduj spokojny azyl i spędź trochę czasu wśród roślin z #TheSims4ZielonyZakątek! Zorganizuj swoje perfekcyjne stanowisko w szklarni, podziwiaj uspokajającą zieleń i żyj swoimi ogrodowymi fantazjami!

The Sims 4 Piwniczne skarby

Kolekcja The Sims 4 Piwniczne skarby skupi się na mniej używanej części domów naszych simów. Dzięki nowym obiektom, nasi simowie będą mogli poczuć się jak w faktycznej piwnicy, otoczeni pudłami i starymi przedmiotami.

Odkryj zapomniane ulubione i używane klejnoty wraz z #TheSims4PiwniczneSkarby! Dzięki zużyciu wynikającemu z częstego użytkowania i miłości, stwórz zupełnie nowe wspomnienia ze starych przedmiotów, które dodadzą odrobinę historii do wystroju!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl