Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Nowe kolekcje: Piwniczne skarby i zielony zakątek!

Na oficjalnym profilu @eapolska pojawiła się zapowiedź nadchodzącej zawartości do The Sims 4. Są to dwie kolekcje, które przedstawione zostały w domowym harmonogramie. Wtedy nie wiedzieliśmy o nich nic. Teraz to się zmieniło!

Dwie nowe kolekcje swoją premierę będą miały już 20 kwietnia. Obydwie skupiają się na trybie budowania. Każda z nich jednak mocno różni się tematyką.

The Sims 4 Zielony zakątek

Kolekcja The Sims 4 Zielony zakątek będzie skupiała się na roślinności. Głownie będą to szklarnie i ogrody naszych simów. Oprócz nowych okien i drzwi znajdziemy dużo szpargałów, które urozmaicą naszą zieloną przestrzeń.

Zbuduj spokojny azyl i spędź trochę czasu wśród roślin z #TheSims4ZielonyZakątek! Zorganizuj swoje perfekcyjne stanowisko w szklarni, podziwiaj uspokajającą zieleń i żyj swoimi ogrodowymi fantazjami!

The Sims 4 Piwniczne skarby

Kolekcja The Sims 4 Piwniczne skarby skupi się na mniej używanej części domów naszych simów. Dzięki nowym obiektom, nasi simowie będą mogli poczuć się jak w faktycznej piwnicy, otoczeni pudłami i starymi przedmiotami.

Odkryj zapomniane ulubione i używane klejnoty wraz z #TheSims4PiwniczneSkarby! Dzięki zużyciu wynikającemu z częstego użytkowania i miłości, stwórz zupełnie nowe wspomnienia ze starych przedmiotów, które dodadzą odrobinę historii do wystroju!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl