Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

Aktualizacja 18 kwietnia 2023 – co nowego?

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

Do The Sims 4 zawitała właśnie zupełnie nowa aktualizacja. Przygotowuje ona oczywiście grę do nadchodzących kolekcji. Oprócz tego, wprowadza kilka nowości. Niektórych z nich gracze potrzebowali, a nawet o tym nie wiedzieli!

Nowe miejsca na dekoracje

Dotychczas, jeżeli chcieliśmy postawić mydelniczkę na zlewie, musieliśmy używać kodu moveobjects i kombinacji klawiszy 9 i 0. Od teraz się to zmieni! Jak poinformowała nas SimGuruBeth w oficjalnym blogu na stronie thesims.com, dzisiejsza aktualizacja dodaje nowe opcje umieszczania dekoracji na łazienkowej armaturze. Specjalne sloty będą dostępne na wannach, wolnostojących umywalkach i toaletach.

Nowa bielizna

W trybie Stwórz Sima pojawiły się również dwie nowe pozycje. Pojawiła się zupełnie nowa bielizna zarówno dla płci żeńskiej i męskiej.

Oprócz tego, pojawiła się również nowa piosenka “Blessed” piosenkarki Becci Hatch. Gracze na nowszych Macach mogą teraz cieszyć się płynną rozgrywką. Wraz z tą aktualizacją pojawiła się obsługa najnowszych procesorów od Apple.

Listę wszystkich naprawionych błędów możecie zobaczyć tutaj.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl