Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Aktualizacja 18 kwietnia 2023 – co nowego?

Do The Sims 4 zawitała właśnie zupełnie nowa aktualizacja. Przygotowuje ona oczywiście grę do nadchodzących kolekcji. Oprócz tego, wprowadza kilka nowości. Niektórych z nich gracze potrzebowali, a nawet o tym nie wiedzieli!

Nowe miejsca na dekoracje

Dotychczas, jeżeli chcieliśmy postawić mydelniczkę na zlewie, musieliśmy używać kodu moveobjects i kombinacji klawiszy 9 i 0. Od teraz się to zmieni! Jak poinformowała nas SimGuruBeth w oficjalnym blogu na stronie thesims.com, dzisiejsza aktualizacja dodaje nowe opcje umieszczania dekoracji na łazienkowej armaturze. Specjalne sloty będą dostępne na wannach, wolnostojących umywalkach i toaletach.

Nowa bielizna

W trybie Stwórz Sima pojawiły się również dwie nowe pozycje. Pojawiła się zupełnie nowa bielizna zarówno dla płci żeńskiej i męskiej.

Oprócz tego, pojawiła się również nowa piosenka “Blessed” piosenkarki Becci Hatch. Gracze na nowszych Macach mogą teraz cieszyć się płynną rozgrywką. Wraz z tą aktualizacją pojawiła się obsługa najnowszych procesorów od Apple.

Listę wszystkich naprawionych błędów możecie zobaczyć tutaj.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl