Lista obiektów z dwóch nadchodzących kolekcji

Grungeowa kolekcja i kącik czytelniczy w The Sims 4!

Lista problemów – 25 maj 2023 r.

Nowe logo The Sims!

Aż do -50% na wszystkie rozszerzenia The Sims 4!

Wybierz następną kolekcję do The Sims 4!

Domowy harmonogram The Sims 4!

Zgodnie z tradycją, twórcy publikują harmonogram, który obejmuje następne 3 miesiące. Z poprzedniego dowiedzieliśmy się przede wszystkim o nowym dodatku. Niestety, większe rozszerzenie nie nadciąga w najbliższych miesiącach. Oprócz tego są inne nowości.

Zabierz mnie do domu

W tym kwartale spodziewać się możemy aż 4. nowych kolekcji i gorącej aktualizacji. Oczywiście, dokładne daty nie są nam jeszcze znane. Możemy jednak domyślać się, że pierwsze rozszerzenie swoją premierę będzie miało w niedługim czasie.

Odzyskaj swoją przestrzeń i otocz się rzeczami, dzięki którym czujesz się jak w domu. Już w tym sezonie w The Sims!

Nie znamy dokładnej tematyki nadchodzących rozszerzeń. Możemy jednak spekulować. Wideo na Twitterze ma dużo pudeł a pomieszczenie przypomina stylizowane na lata 70. Czy dostaniemy więc kolekcje skupiające się na renowacji przestrzeni? Tego dowiemy się w niedalekiej przyszłości.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl