The Sims 4 Zakochaj się! dostanie zwiastun rozgrywki

Aplikacja randkowa w The Sims 4 – jak będzie działać?

Znamy plany na kolejne dodatki do The Sims 4

The Sims 4 taniej o nawet 60%. Letnia wyprzedaż wystartowała

Zaokrąglone baseny w darmowej aktualizacji The Sims 4?

The Sims 4: Poligamia i romantyczne granice w aktualizacji

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Reklama

Podczas ostatniej transmisji na żywo, twórcy zaprezentowali nowości nie tylko w najnowszym dodatku, ale również i nadchodzącej aktualizacji. Gracze spodziewali się przede wszystkim informacji o nowej grupie wiekowej. Nikt nie myślał o tym, że do gry zawitać może zupełnie nowa opcja dotycząca ciąży. Mowa tutaj o dziecku dzięki nauce.

Już w nadchodzącej aktualizacji, nasi simowie wraz z każdym innym dorosłym simem, będą mogli mieć dziecko dzięki nauce. Wystarczy wybrać specjalną opcję w menu telefonu, koszt takiej interakcji to 1 200 simoleonów. Nasi simowie znikną z parceli na chwilę, a później pojawi nam się okno, takie jak przy urodzeniu dziecka, z możliwości wyboru imienia dla naszego potomstwa. Pominięty jest zupełnie etap ciąży.

Opcja ta umożliwi graczom tworzenie unikalnych historii. Posiadanie dziecka za pomocą nauki nie wymaga dwóch simów, może to być jeden rodzic. Jeżeli jednak zdecydujemy się na dwóch simów, muszą mieć oni dość wysoką relacje przyjacielską. W menu ujrzymy każdego sima

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

[email protected]