Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Podczas ostatniej transmisji na żywo, twórcy zaprezentowali nowości nie tylko w najnowszym dodatku, ale również i nadchodzącej aktualizacji. Gracze spodziewali się przede wszystkim informacji o nowej grupie wiekowej. Nikt nie myślał o tym, że do gry zawitać może zupełnie nowa opcja dotycząca ciąży. Mowa tutaj o dziecku dzięki nauce.

Już w nadchodzącej aktualizacji, nasi simowie wraz z każdym innym dorosłym simem, będą mogli mieć dziecko dzięki nauce. Wystarczy wybrać specjalną opcję w menu telefonu, koszt takiej interakcji to 1 200 simoleonów. Nasi simowie znikną z parceli na chwilę, a później pojawi nam się okno, takie jak przy urodzeniu dziecka, z możliwości wyboru imienia dla naszego potomstwa. Pominięty jest zupełnie etap ciąży.

Opcja ta umożliwi graczom tworzenie unikalnych historii. Posiadanie dziecka za pomocą nauki nie wymaga dwóch simów, może to być jeden rodzic. Jeżeli jednak zdecydujemy się na dwóch simów, muszą mieć oni dość wysoką relacje przyjacielską. W menu ujrzymy każdego sima

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl