Wszystkie obiekty z The Sims 4 Razem raźniej!

Dzieci dzięki nauce w The Sims 4!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Mapa świata w The Sims 4 Razem raźniej!

Transmisja na żywo z The Sims 4 Razem raźniej

Znamy zawartość nadchodzącej aktualizacji!

Nowe obiekty dla niemowląt!

Na ostatniej transmisji twórcy zaprezentowali nie tylko najnowszy dodatek, The Sims 4 Razem raźniej. Zespół The Sims pokazał nam również nadchodząca aktualizację. Ta głównie ma skupiać się na niemowlętach.

Jak można było się domyślić, w aktualizacji dojdzie również sporo nowych obiektów. Te usprawnią opiekę nad naszymi młodymi pociechami.

Kołyska i łóżeczko

Niemowlęta dostaną zupełnie nowy rodzaj łóżeczka, dostępne są w 4 różnych rodzajach. Te pasować będą do łóżek dla małych dzieci. Oprócz jednego, przenośnego łóżeczka. Te, simowie będą mogli włożyć do wyposażenia i zabrać ze sobą w podróż.

Dla noworodków pojawi się zupełnie nowa kołyska. Nie licząc kołysek dla nadnaturalnych simow, jest to pierwszy raz od premiery gry gdy twórcy dali graczom wybór kołyski.

Dekoracje

Oprócz niezbędnych obiektów, w grze pojawi się również kilka nowych dekoracji. Stylistycznie będą one idealne do pokoju niemowlęcia. W tym dywany, lampy, a nawet półka na książki. Nie zabraknie też małych, okrągłych stolików.

Nowa bramka i płot

Nowe obiekty nie zawitają wyłącznie do Trybu Kupowania, do gry zawita również zupełnie nowy płot i pasująca do niego bramka. Dzięki temu, pojawi się również możliwość zablokowania drzwi czy bramki dla niemowląt i małych dzieci.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze

Social media

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl