Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Postęp historii już w The Sims 4!

Reklama

Część postępu historii pojawiła się w aktualizacji z końca listopada. Wtedy ten aspekt działał tak, że miastowi którzy są zaprzyjaźnieni z aktualnie graną rodziną, dzwonili do naszych simów i pytali się o życiowe decyzje. Teraz będzie to typowy postęp historii, znany nam z The Sims 3. A nawet lepszy!

Od teraz, możemy dowolnie skonfigurować postęp historii. Możemy włączyć wszystkie aspekty na cały świat, a nawet manipulować opcjami postępu historii dla danej rodziny. Jeżeli chcemy żeby simowie na całym świecie mogli się przeprowadzać, ale rodzina Ćwir nie – nie ma problemu!

Poniżej znajdziecie listę wszystkich opcji, które wchodzą w skład nowego postępu historii:

  • Adopcja dzieci w wieku od niemowlęcia do małego dziecka.
  • Zajście w ciążę ze swoją drugą połówką i doczekać narodzin. Rodzinni Simowie zrobią to z większym prawdopodobieństwem niż ci nieangażujący się. Jeśli dany Sim bądź jego druga połówka nie cierpią dzieci, nigdy się na to nie zdecydują.
  • Zamiast tego niektórzy Simowie mogą adoptować psa lub kota (wymagane jest posiadanie Dodatku The Sims™ 4 Psy i koty).
  • Rozpoczynanie lub kończenie kariery. Cechy tych Simów znacząco wpływają na te decyzje. Starsi Simowie mogą zdecydować o przejściu na emeryturę.
  • Rodziny mogą wprowadzać się na parcele i wyprowadzać się z nich.
  • Ginąć w różnego rodzaju wypadkach, w zależności od czynników ryzyka, takich jak wiek, cechy oraz kariera.

Powyższe opcje możemy włączyć dla wszystkich obecnych rodzin, lub zmieniać je w zależności od danej rodziny. Od teraz w menu zarządzania rodzinami, pojawi się specjalny przycisk. Ten sam przycisk będzie dostępny również przy każdej rodzinie. To właśnie on pozwoli nam manipulować opcjami postępu historii

Oczywiście opcja ta będzie działać w tle. Nasi simowie mogą nawet o tych zmianach nie wiedzieć. Twórcy jednak zadbali o to, abyśmy my jako gracze, o owych zmianach wiedzieli. Dzięki nowej opcji na skrzynce pocztowej, będziemy poinformowani o wszystkich obecnych zmianach w sąsiedztwie. Dla przykładu: Wierzbowa zatoczka: Rodzina Spencer-Kim-Lewis zaadoptowała dziecko.

Oczywiście, w aktualizacji pojawiły się również poprawki błędów. O tych możecie dokładnie przeczytać tutaj.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl