Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

Przegląd dzisiejszej aktualizacji The Sims 4 (30.11.2021 r.)

Reklama

Nadszedł ten dzień. Długo wyczekiwana przez wszystkich aktualizacja do The Sims 4. Historie sąsiedzkie, Ekspresowa dostawa The Sims i poprawki błędów.

Sąsiedzkie historie

Inaczej zwane postępem historii, w końcu zawitały do gry.

W menu interakcji pojawiły się nowe interakcje dzięki którym nasi simowie mogą przekonać innych do pewnych kroków w swoim życiu. Simowie będą mogli również poprosić o radę co do przyszłości i podjęcia pewnych kroków w ich życiu.

Aby dopełnić sąsiedzkie historie, możemy wybrać naszym simom aż dwie nowe aspiracje – Niecna walentynka i Sąsiedzka powierniczka.

Jeżeli chcemy aby nasz sim był chodzącym buldożerem dla związków, pierwsza aspiracja będzie idealnym wyborem. Jeżeli chcemy jednak aby nasz sim pomagał każdemu w ich życiowych rozterkach, zalecalibyśmy wybranie tej drugiej aspiracji.

Po więcej informacji o działaniu postępu historii w The Sims 4, zapraszamy do oficjalnego wpisu na blogu.

Preferencje simów

Do preferencji simów zawitało kilka nowości. Od teraz simowie mogą uwielbiać… Albo oczywiście nienawidzić Sielski folk. Preferencje simów zostały również rozszerzone o umiejętność dziergania i haftu krzyżykowego.

Zaginione okno na świat

Dawno, dawno temu. Za górami, za lasami, w industrialnej Kolekcji zaginęło okno. Całe szczęście, ta aktualizacja odnalazła je i odprowadziła bezpośrednio do gry podstawowej.

Ekspresowa dostawa The Sims

Ta aktualizacja dodała również do gry Ekspresową dostawę The Sims. Będą to paczki obiektów, rozgrywki czy też poprawek, które nie wymagają pełnej aktualizacji gry.

W Opcjach gry możemy sprawdzić czy dostępne są nowe Dostawy The Sims, zaznaczyć żeby pobierały się automatycznie i ustawić co ile gra ma sprawdzać czy nowe paczki są dostępne.

Poprawki błędów

Jesteśmy w trakcie tłumaczenia listy wszystkich poprawek zawartych w tej aktualizacji…

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

Tobiasz

Tobiasz

Ojciec założyciel Sims Week. To w jego głowie zrodził się pomysł połączenia społeczności The Sims za pomocą nowinek. Prywatnie koci tata, pracownik korporacji i student dziennikarstwa. W serii The Sims zakochał się od zakupu The Sims 2: Double Deluxe.

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl