Reklama

The Sims na Twitterze oficjalnie zapowiedziało najnowszą kolekcję do The Sims 4. Tak jak mówił przeciek, Kolekcja ta dostępna będzie już od 18 maja na komputery PC i Mac jak i konsole.

Sul Sul Budowniczowie! Otwórzcie dom swoich simów w jego centrum razem z Kolekcją The Sims 4 Oaza na Patio już od 18 maja na PC/Mac i Konsole. Zainspirowaną bujnymi i tętniącymi życiem przestrzeniami, które są raidami Maroka.

Sul Sul Builders! Open your Sim’s home at the center with The Sims 4 #CourtyardOasisKit
Available May 18 on PC/Mac and Console. Inspired by the lush & vibrant spaces that are the riads of Morocco

Razem z tym, gracze odkryli wszystkie obiekty, które dochodzą razem z tą kolekcją. Tak myśleli gracze, ponieważ sam SimGuruNinja potwierdził, że to nie są wszystkie obiekty, ponieważ do tego katalogu nie wliczają się schody, fryzy i inne budowlane elementy.

Cóż, niekoniecznie są to wszystkie obiekty. Katalog ten nie pokazuje obiektów takich jak schody, płoty, spandrele, fryty i tym podobne.

Well maybe not all. Doesn’t show things like stairs, fences, spandrels, friezes, etc.

Electronic Arts udostępniło również materiały promocyjne do tej Kolekcji. Możecie się im przyjrzeć poniżej.

Reklama
Poprzedni artykułNowa aktualizacja do The Sims 4! (13 maj 2021r.)
Następny artykułLato z Simami! Letni harmonogram The Sims 4!
Tobiasz jest ojcem założycielem SimsWeek. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści. W chwili obecnej to jedyna osoba w redakcji.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze