Search
Search
Search
Close this search box.

To już oficjalne! Relaks na riwierze i przytulne bistro nadchodzą

Poznajcie The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne Bistro

Miłość nadchodzi do The Sims 4. Nowy harmonogram

Znamy wszystkie obiekty z niezapowiedzianych (jeszcze) kolekcji

Dodatki do The Sims za połowę ceny. Ruszyła majowa promocja

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

zMODYfikowana: Wiosna 2021

Reklama

Z okazji dzisiejszego pierwszego dnia wiosny przygotowaliśmy dla was kilka modyfikacji, które na pewno spowodują, że również i w simsach poczujecie wiosenny powiew powietrza.

Modyfikacje

Kurnik z The Sims 3 Store

Icemunmun przygotowała dla was konwersję, swego czasu popularnego, kurnika. Ten można było zakupić w The Sims 3 Store. Nie różni się on bardzo od oryginału, ma nawet kilka urealniających usprawnień. Simowie dalej mogą karmić kury, zbierać jajka czy konwersować z kurami na różne tematy.

Pamiętajcie, żeby zebrać jajka w odpowiedniej porze. Chyba, że wolicie mieć małe kurczaczki na swojej posesji.

Farma z krowokwiatami

Brazenlotus dobrze zna potrzeby graczy i jedną zaspokoiła właśnie tą modyfikacją. Zupełnie nowe krowokwiaty, które dają faktyczne mleko, nie esencję.

Jeśli wasi simowie nie przepadają za zwykłym mlekiem, spokojnie! Krowokwiat może dawać również mleko o różnych smakach! Mleko czekoladowe? A może truskawkowe?

Wiosenne WIELKIE porządki

Czas na wiosenne porządki! Lotharihoe sprostał zadaniu naprawy kolekcji The Sims 4 Wielkie porządki. Wielu graczy na pewno napotkało błędy związane z najnowszą kolekcją. Tutaj możecie wybrać modyfikacje, które chcecie w swojej grze!

Krótszy czas sprzątania domu? A może dom zbyt szybko się brudzi? Wystarczy wybrać odpowiednią modyfikację i po problemie!

Tryb Stwórz Sima

Wiosenna kolekcja AxA

Brakuje twoim simom ubrań idealnych na wiosenne wahania pogody? W takim razie kolekcja AxA jest stworzona dla Ciebie! Zawiera ona aż 25 obiektów do Stwórz Sima, które na pewno pomogą twoim simom wczuć się w ten wiosenny klimat.

Wiosenny kapelusz

We wiosnę również może pojawić się doskwierające słońce. Warto się przed nim ochronić dobrym okryciem głowy. Ale kto powiedział, że nie może być ono stylowe?

Wiosenne szaleństwo

Kolaboracja kilku twórców modyfikacji zawsze owocuje czymś ciekawym. Tak również jest i w przypadku fanowskiego pakietu akcesoriów – Wiosenne szaleństwo.

Zestaw ten zawiera dobrą ilość obiektów w Stwórz Sima jak i w Trybie Budowania!

Tryb Budowania i Kupowania

Szykowny zestaw do ogrodu

Zestaw idealny do ogrodu, czy tarasu. Zdecydowanie będzie on pasował do nowoczesnej willi jak i klasycznego domu na przedmieściach. W sumie jest to aż 18 nowych obiektów!

Roślinne życie Kolekcja

Pierwsza fanowska Kolekcja do The Sims 4 stworzona przez Maxsus. Zawiera on aż 15 nowych roślin do domów twoich simów!

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp
Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

TAGI

Picture of SimsWeek

SimsWeek

social media

Reklama

Daj się uwieść pikanterii!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl