Search
Search
Search
Close this search box.

Oficjalnie: Dwie nowe kolekcje jeszcze w kwietniu

Przeciek: Imprezowy niezbędnik i Hołd dla miasta to dwie nadchodzące...

Jeszcze większa reprezentacja nadciąga do The Sims 4

The Sims 4 Zabawa na podwórku kompletnie za darmo!

Wiosenne porządki w sklepie The Sims – obniżki aż do...

Awaryjna aktualizacja The Sims 4 już się pojawiła

zMODYfikowana: The Sims 4 Zjawiska Paranormalne!

Użyj kodu "smsweek" robiąc zakupy na stronie thesims.com, w aplikacji EA app czy Origin i wesprzyj naszą działalność. Kliknij, żeby dowiedzieć się węcej.
[Reklama] Sponsored by EA

NAWIEDZONE PARCELE PUBLICZNE

Parcela publiczna wydaje się zbyt pusta? Zaproś na nią widma!

Nawiedzoną parcelą, dzięki tej modyfikacji, może być każda parcela publiczna. W klubie, czy barze mogą teraz pojawiać się widma, czy nawiedzone obiekty.

Od teraz, całe miasto może być nawiedzone!

TRYB KUPOWANIA

Peacemaker

Znany z rozszerzania pakietów o dodatkowe obiekty twórca postanowił urozmaicić katalog obiektów z The Sims 4 Zjawiska paranormalne.
Więcej, to znaczy lepiej. Prawda?

Paczka składa się aż z 20 dodatkowych mebli, które pasują stylem do tych z 18. pakietu akcesoriów. Łóżka, kanapy, etażerki, stół i wiele więcej!

Nolvenn

Na pewno zauważyliście, że obiekty z The Sims 4 Zjawiska paranormalne mają dość ciekawą paletę barw. Nam te kolory odpowiadają, ale wiemy, że nie wszyscy lubują się w jaskrawo czerwonych komodach, czy etażerkach z wzorkami na froncie.

Nolvenn przychodzi z odsieczą! Paczka zawiera 8 obiektów, w kolorach naturalnego drewna. Bez zbędnych wzorków czy nadnaturalnych kolorów.

Albumen Plumbob

Klasyczne, drewniane biurko? A może więcej możliwości oświetlenia twojego pokoju do odprawiania seansów? Albumen Plumbob ma na to wszystko radę!

Klasycznie drewniane biurko, ze ślicznymi jaśniejszymi wstawkami. Albo bez, w zależności od gustu.

Odseparował on również wiszące lampy z pakietu. Dzięki temu można je lepiej rozplanować w salonie waszych simów.

TRYB STWÓRZ SIMA

VIIAVI

Słynna z tworzenia ubrań Jay tym razem wzięła się za przerobienie bluzek z gry, jednej dorobiła rękawki, a drugą skróciła i stworzyła jej piękne wiązanie. Obie części garderoby występują w ponad 25 kolorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

AHARRIS00BRITNEY

Ta twórczyni od niedawna robi dodatki do wychodzących pakietów, tym razem również nas nie zawiodła i możemy u niej znaleźć poprawioną strukturę włosów wraz z dodatkowymi spinkami do nich. A oprócz tego modyfikacja zawiera spodnie w zupełnie innych kolorach oraz bluzki, które powstały na podstawie tych znajdujących się w akcesoriach.

simstrouble

Na pewno jednym z ciekawszych ubrań w akcesoriach jest kwiatowa peleryna, jednak jeśli wasi simowie nie chcą się tak bardzo rzucać w oczy mogą ubrać top, który jest zrobiony z tego samego wspaniałego materiału.

SimmingSorah

W akcesoriach występuje zestaw długiej, luźnej bluzki z szortami, nie chcielibyście przypadkiem przymierzyć jej ze spodniami od garnituru lub spódniczką? SimmingSorah zapewniała nam tą możliwość przerabiając tunikę w koszulę.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

SimsWeek

SimsWeek

social media

Reklama

Jesteś sensacją!

Do końca sezonu The Sims 4 pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl