Tak będzie wyglądać miasto w The Sims 4 Do wynajęcia

Czarny piątek w The Sims 4. Dodatki przecenione o ponad...

The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak akcesoria za darmo!

Budowanie mieszkań i ekrany ładowania między nimi. SimGuru wyjaśniają

Gdzie kupić The Sims 4 Do wynajęcia najtaniej?

The Sims 4 Do wynajęcia – zwiastun rozgrywki

zMODYfikowana: The Sims 4 Razem raźniej

Reklama

Premiera The Sims 4 Razem raźniej nie ominęła społeczności moderów i twórców zawartości zmodyfikowanej. A jak wiemy, oni nigdy nie śpią. Od razu gdy nadszedł dzień premiery, zerwali się żeby tworzyć zupełnie nowe modyfikacje!

O zawartości zmodyfikowanej do The Sims 4 wie każdy. Jedni kochają, inni nienawidzą. Dla tej pierwszej grupy, zebraliśmy niektóre mody i rozpisaliśmy je poniżej:

UWAGA: niektóre z modyfikacji mogą być dostępne publicznie dopiero w późniejszym czasie

Zmodyfikowana ciąża dzięki nauce

Dzieci dzięki nauce, to część aktualizacji poprzedzającej premierę 13. dodatku do gry. Ci, którzy zdążyli się z tą opcją zapoznać, wiedzą, że w tym procesie nie ma ciąży. Od razu wracamy do domu z nowym członkiem rodziny. Wielu graczy to rozczarowało, dlatego z pomocą przychodzi @lumpinou.

Teraz, przy tej interakcji dostaniemy specjalne okno, gdzie będziemy mogli wybrać jedną z dwóch opcji. Pierwsza będzie działał tak samo, jak przed zainstalowaniem modyfikacji – dziecko od razu pojawi się w rodzinie. Druga zaś, spowoduje, że nasza Simka odbędzie cały proces ciąży.

Czerwony most w San Sequoia

Co by tu więcej mówić. @SimMattically wziął pędzel i farbę i przemalował most w San Sequoia na czerwono.

Mata do zabaw dla niemowląt

Mata przygotowana przez @SimsLabs posiada te same funkcje, co ta z The Sims 4 Razem raźniej. Ta różni się wyłącznie wyglądem. To od was zależy, którą z nich wolicie!

Gracze The Sims 2 zapewne kojarzą ten przedmiot ze sklepu The Sims 2 Store!

Staro-wyglądający kojec

@awingedllama przygotowała coś dla fanów klasycznych wnętrz. Jeżeli obecne w grze kojce nie pasują wam do starego wystroju domu, ten będzie idealny!

Stylowy kojec

Zostając już w tematach kojców dla niemowląt. @myshunosun przygotowała stylowy kojec, który był wcześniej częścią innego jej zestawu mebli. Zaktualizowała go, aby był przystosowany dla naszych pociech.

(nie)Rozdzielone rośliny

Rośliny o których mowa, to w samym dodatku jeden obiekt. W sumie zawiera on 4 różne rośliny doniczkowe. @SixamCC zrobił coś, na co czekali gracze – rozdzielił je!

Bardziej dziecięca butelka mleka

Jest to po prostu podmianka. Zespół @SimsLabs przygotował zupełnie nową butelkę, która bardziej przypomina te, którymi faktycznie karmimy nasze pociechy.

Więcej kolorów niemowlęcej poduszki w Stwórz Sima

Docelowo w Trybie Stwórz Sima, poduszka na której opierają się niemowlęta jest niebieska. Tak, aby jak najmniej wyróżniała się z obecnego tam tła. Wiemy jednak, że niektórzy z was korzystają z zmodyfikowanych teł. Tam niebieska poduszka może nie pasować.

@grimmbats stworzyli specjalną podmiankę, dzięki której poduszka może być znacznie bardziej dopasowana!

Opaska z kokardką dla niemowląt

Nie raz zapewne widzieliśmy niemowlęta z ogromną kokardą na ich głowach. @ThesePrettyLittlePixels wpadła na taki sam pomysł jak większość matek. W tym przypadku, kokarda jest nieco mniejsza. Na pewno doda to uroku naszym niemowlętom!

Darmowe akcesoria do dodatku

@oakiyo przygotował małe rozszerzenie Trybu Stwórz Sima. W sumie dodał on aż 9 nowych pozycji. Wszystkie są na bazie tych, które obecnie znajdują się w The Sims 4 Razem raźniej. Są to albo konwersje z innych grup wiekowych, albo rozdzielenie niektórych ubrań z pełnych strojów, na poszczególne kategorie.

2 zestawy nowych ubrań

@adrienpastel przygotował dla was 2 pełne zestawy. Zarówno pierwszy jak i ten drugi zawierają mnóstwo nowych obiektów do Stwórz Sima. W sumie jest to aż 46 nowych pozycji.

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
Twitter
Pinterest
Reddit
WhatsApp

Reklama

TAGI

SimsWeek

SimsWeek

social media

Reklama

Do premiery
The Sims 4 Do wynajęcia
zostało:​

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Reklama

Reklama

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące SimsWeek, serii The Sims czy naszej przyszłej współpracy.

Jeżeli nie możesz skontaktować się z nami przez powyższy formularz, albo sprawa dotyczy nawiązania współpracy – zapraszamy do kontaktu bezpośrednio przez nasz email:

kontakt@simsweek.pl