Reklama

Pod koniec Lutego dowiedzieliśmy się o nadchodzącej nowości do The Sims 4 – łózkach piętrowych. Jeszcze niedawno twórcy zapowiadali, że właśnie dzisiaj, t.j. 22 marca, dowiemy się nieco więcej o nowej aktualizacji.

Tak też się stało. Twórcy poprzez profil w serwisie Twitter zdradzili zawartość aktualizacji. Oprócz wyczekiwanych łóżek pojawić się ma udoskonalenie cech osobowości i poprawa jakości tekstur dla konsolowych graczy.

Twórcy zapowiedzieli również nadchodzącą transmisję na żywo. Odbędzie się ona o godz. 19 czasu polskiego 23 marca. Jak zwykle będzie ona dostępna do obejrzenia w serwisie Twitch.

Łóżka piętrowe.
Ulepszone cechy.
Poprawione tekstury dla konsol.
Aktualizacja do The Sims 4 będzie dostępna już jutro, 23 marca o 18.00 dla wszytskich graczy!
O które miejsce zawsze się kłóciliście – górne łóżko czy dolne?

Bunk Beds
Trait Improvements
Improved Console Textures
The Sims 4 update goes live tomorrow, March 23, at 10 AM PT for all players!
Which bunk are you fighting for – the top bunk or the bottom?

@SimGuruBat i @SimGuruAzure są podekscytowani żeby pokazać wam zawartość jutrzejszej aktualizacji!
Bądź z nami 23 marca o godz. 19.00 na twitch.tv/thesims aby dowiedzieć się więcej o najnowszej aktualizacji i tym co nadchodzi do The Sims 4!

@SimGuruBat & @SimGuruAzure are excited to walk you through tomorrow’s update!
Tune in March 23rd, at 11 AM PT for another Inside Maxis on twitch.tv/thesims to learn more on the latest update & what’s coming in The Sims 4

Warto dodać, że wygląd zaprezentowanego łóżka zdecydowanie różni się od tego, które wcześniej pokazywali twórcy. Myślicie, że oznacza to więcej niż jeden rodzaj piętrowych łóżek?

Reklama
Poprzedni artykułzMODYfikowana: Wiosna 2021
Następny artykułCo nowego w The Sims 4? Marcowa aktualizacja!
Tobiasz jest ojcem założycielem SimsWeek. Nie jest to jego jedyna rola, to on również odpowiada za wygląd strony jak i znajdujące się tutaj wszystkie treści. W chwili obecnej to jedyna osoba w redakcji.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze